Huawei Mate 40 Pro

Milujete slow motion videa? Pak si tohle z Huawei Mate 40 Pro rozhodně nenechte ujít!

  • Huawei Mate 40 Pro je fenomelnální telefon s bezkonkurenčním fotoaparátem
  • Natočili jsme pro vás slow motion video
  • Výsledek podle nás nemá chybu

Modely Mate od Huawei patří tradičně k tomu nejlepšímu, co v obchodech najdeme, a to je samozřejmě případ i nového Mate 40 Pro. Po stránce hardwaru se jedná o špičkový smartphone se vším všudy.

Kirin 9000 vyráběný 5nm technologií je první procesor s vestavěným 5G modemem přímo v těle čipu a naprosto parádní je také fotoaparát, který organizace DxOMark označila za vůbec ten nejlepší na světě, pokud hovoříme o chytrých telefonech.

Kvalitní sestava fotoaparátů

Hlavní snímač má rozlišení 50 megapixelů a optiku se světelností f/1.9. Širokáč má rozlišení 20 megapixelů a skvělou světelnost f/1.8. Na zadní straně najdeme i dvanáctimegapixelový čip s periskopickým objektivem s pětinásobným přiblížením a posledním „do party“ je čip snímač ToF.


RECENZE Huawei Mate 40 Pro: Google je minulost, jeho foťák je absolutní vrchol


Bezprecedentní slow motion

Výstup z fotoaparátu je velmi kvalitní, a to jak za dostatečného světla, tak i navečer nebo v noci. Mate 40 Pro fotí naprosto parádně a stejně skvěle natáčí i video. A protože se všude hovoří hlavně o klasickém videu (při 30 nebo 60 snímcích), což je podle nás škoda, proklepli jsme foťák Mate 40 Pro v populárním slow motion režimu. A výsledek podle nás stojí za to. Přesvědčte se sami!

Huawei Mate 40 Pro Slow Motion Video:

 

Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.