Máte web na WordPressu? WordCamp Praha 2022 už se blíží

Máte web na WordPressu? WordCamp Praha 2022 už se blíží

Letošní konference věnovaná WordPressu proběhne v sobotu 26. února 2022 jako interaktivní setkání opět v online prostředí. Organizátoři se rozhodli akci rozhýbat tím, že kromě přednášek připravili také tematické panely s živou diskuzí.


Nepřehlédněte: 6G v Číně dosahuje takové úrovně, až z toho mrazí. Evropa s USA mají problém


WordCamp Praha startuje 26. února

Aktivní zapojení návštěvníků do diskuzí, sázka na autenticitu, absence nahrávání a proměnlivý program jsou znaky letošní konference o populárním redakčním systému pro vytváření webových stránek. Návštěvníkům, kromě již tradiční technické poradny, nabídne náměty z jednotlivých tematických celků:

  • Nejčastější problémy vašich stránek
  • Právo a weby
  • Tvorba přístupných webů
  • Page builders a práce s nimi (Gutenberg, Elementor, Divi, …)
  • Design a UX při vývoji webových aplikací

V každé debatě se sejdou pozvaní odborníci či odbornice a budou s účastníky diskutovat, zodpovídat položené dotazy a reagovat na podněty. Vše proběhne v reálném čase a bez záznamu.

V případě zájmu pak mohou spontánně vznikat další diskuze na libovolná témata související s WordPressem i webem obecně. Veškeré dění během konference bude sledovat Twitter @WordCampPraha.

Kromě interaktivní části konference nabídne i přednášky v tradičním formátu týkající se právních náležitostí a vývoje webů. Konferenci, jako obvykle, uzavře virtuální afterparty.

Další informace a registrace

Svou účast si zajistíte registrací zdarma na platformě Hopin. Celý program najdete na webu prague.wordcamp.org/2022. Konference začíná v 9:15 v sobotu 26. února 2022 a potrvá celý den.

Zdroj náhledové fotografie: Fikret Tozak / Unsplash

Total
0
Shares