AirPods Apple

Máte sluchátka AirPods od Applu? Možná je používáte úplně špatně a kvůli tomu je musíte často nabíjet

  • Jste nespokojeni s výdrží svých bezdrátových sluchátek AirPods?
  • Tento jednoduchý vylepšovák vám může zásadně pomoci!

AirPody od Applu jsou v mnoha směrech opravdu skvělými sluchátky. Vzhledem ke své konstrukci a velikosti je ale velice snadné je ztratit. Další velký problém pro mnohé majitele představuje spíše průměrná výdrž.


Nepřehlédněte: NASA se dme pýchou: Marsovské vozítko Perseverance spatřilo vrtulník Ingenuity odpočívající na písečné duně


Apple AirPods: Možná je používáte špatně

„Existuje však několik triků, jak výdrž sluchátek vylepšit, což může v konečném důsledku prodloužit i jejich životnost,“ tvrdí odborníci ze společnosti MusicMagpie.  

AirPody bez pouzdra obvykle vydrží přehrávat hudbu po dobu pěti až šesti hodin, než potřebují znovu nabít – tento údaj je ovšem nutné brát v kontextu toho, o jaký model se jedná.

Sluchátka jsou vybavena několika chytrými funkcemi, ale ne všechny jsou nezbytné a některé navíc mají tendenci zatěžovat baterii, což vede k nižší výdrži.

AirPods Apple
Zdroj: Daniel Romero / Unsplash

Vypnutí funkcí ušetří baterii

Vychytávky jako automatická detekce uší (sluchátka poznají, zda jsou v uchu), potlačení šumu (hodí se při jízdě MHD), prostorový zvuk, režim propustnosti (slyšíte nadále i to, co se děje kolem vás) a zvuky nabíjecího pouzdra spotřebovávají energii. Dobrou zprávou je, že kteroukoli z těchto funkcí můžete vypnout v Nastavení AirPodů v chytrém telefonu iPhone.

„Nezapomeňte, že pokud některou funkci vypnete, budete muset změnit způsob používání sluchátek AirPods,“ uvádí techničtí experti z MusicMagpie. „Pokud například vypnete funkci pro automatickou detekci uší, budete muset pamatovat na to, že hudbu je v telefonu třeba vypnout ručně, protože když si sluchátka vyndáte z ucha, písnička bude hrát dál.“

Zdroj náhledové fotografie: Thai Nguyen / Unsplash, zdroj: The Sun 

Total
0
Shares