Marshall Motif ANC

Marshall Motif ANC: stylové špunty, které nesundáte z uší

  • Populární značka představila svoji bezdrátovou prvotinu
  • Marshall Motif ANC lákají na naprosto stylový vzhled
  • Bezdrátová sluchátka jdou do prodeje co nevidět

Značku Marshall Amplification nemá smysl sáhodlouze představovat. Dlouhodobě totiž patří mezi nejvýznamnější světové výrobce hudebních aparatur a samozřejmě i sluchátek. Nemusíte být audiofil, aby vám došlo, že pokud se vytasí s nějakou novinkou, nejspíš to bude stát za to.

Marshall Motif ANC – Super stylovka

Zbrusu nové Marshall Motif ANC tuto úvahu naplňuji do posledního puntíku nehledě na to, že jsou to vůbec první bezdrátové pecky, které svérázný Brit uvádí na trh. A minimálně na první pohled vypadají skvěle. Design v imitaci kůže se dominantním logem M, prostě paráda! A navíc podporují i čím dál populárnější aktivní potlačení okolního hluku (ANC).


Čtěte také: Redmi Buds 3 Pro RECENZE: nejlepší levná bezdrátová sluchátka s ANC


Marshall Motif ANC
Marshall Motif ANC | oficiální foto

Výdrž? Tak tady se vrátíme zpět na zem. Sluchátka zvládnou kolem 5 hodin nepřetržitého poslechu, dalších 20 hodin obstará dobíjecí pouzdro. Na daný segment jsou to však standardní hodnoty, přesto jsme doufali, že Marshall Motif ANC ze sebe vyždímají malinko víc. Nabíjení? Buď klasicky s použití univerzálního USB-C nebo můžete dobíjet i bezdrátově.

Cena a dostupnost

Novinka jde do prodeje už 30. září (evropský release, dostupnost v Česku zatím nebyla potvrzena). Atraktivní špunty budou k mání za 199 eur, tedy přibližně 5 000 Kč.

Total
0
Shares