Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition

Luxusnímu Xiaomi přilepili na záda archeologický poklad, ale cenu stejně drží proklatě nízko. Jak se vám líbí?

  • Jste příznivcem Xiaomi a chcete se odlišit?
  • K dostání je speciální provedení telefonu 12T Pro

Společnost Xiaomi se před nedávnem domluvila na spolupráci s designérem, o kterém jste zřejmě nikdy neslyšeli. Daniel Arsham však není žádný nováček, ale zkušený newyorský rutinér, který už má za sebou několik povedených projektů. Nejnověji pro Xiaomi vytvořil jedinečnou verzi smartphonu s 200Mpx fotoaparátem.


Nepřehlédněte: Tento jednoduchý trik vám na telefonu umožní přečíst zprávy, které jste omylem smazali


Za luxusní Xiaomi nechce balík

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition nevypadá jako žádný jiný telefon na trhu. Jedná se o stylovku, které bylo na celém světě vyrobeno pouhých 200 kusů. Smartphone je výjimečný hlavně nevšedním designem zadní strany, který tvoří bronzové krystaly zasazené do erodované zelené patiny.

V odpovídajícím provedení je dále vyvedena prodejní krabička, nabíjecí adaptér a USB-C kabel, zatímco gelové ochranné pouzdro je zcela transparentní, aby nenarušovalo autorovu vizi.

Za pozornost také stojí speciální živá tapeta, která se jemně posouvá v prostředí operačního systému Android podle pohybu zařízení, aby vytvořila působivou 3D iluzi a uživatel získal pocit, že v ruce drží skutečně něco extra.

Xiaomi 12T Pro
Zdroj: Xiaomi / Daniel Arsham

Na zádech má 200Mpx kanón

Smartphone je již v předprodeji, ale pouze v několika evropských zemích. K dispozici je prostřednictvím vybraných e-shopů ve Francii, Německu, Itálii a Španělsku. Umělec si za svou variantu Xiaomi 12T Pro řekl 899 eur (tedy asi 21 990 Kč), což odpovídá ceně běžné verze telefonu.

Co se specifikace týče, k žádným změnám bohudík nedošlo. Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition je tak nadále povedený smartphone s procesorem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 a 12 GB RAM a 256GB úložištěm. Na zadní straně má 200megapixelový hlavní fotoaparát, zatímco uvnitř najdete baterii s kapacitou 5 000mAh, kterou je možné nabít již za pouhých 19 minut.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Xiaomi a Daniel Arsham, zdroj: GSMArena

Total
0
Shares