Xiaomi Redmi Note 10

Loni to byl v Česku prodejní hit. Teď tohle levné Xiaomi dostává nadstavbu MIUI 13

  • MIUI 13 přináší obrovské množství vylepšení a nových funkcí
  • Nyní aktualizace dorazila na další telefon Xiaomi

Značka POCO spadající od Xiaomi se nyní rozhodla udělat radost majitelům modelu POCO X3 Pro, který se prodává i v Česku a na Slovensku. Vydává pro něj totiž důležitou aktualizaci. Ta přináší operační systém Android 12 s uživatelskou nadstavbou MIUI 13.


Nepřehlédněte: Žhavte telefony! Xiaomi v Česku rozesílá MIUI 13 a Android 12


Xiaomi rozdává radost

POCO X3 Pro se v Česku začal prodávat loni na přelomu března a dubna, což znamená, že mu brzy bude rok. Do obchodů vstupoval telefon s operačním systémem Android 11, ale to se nyní mění, protože v globální verzi aktualizuje na novější Android 12.

Součástí důležitého updatu je navíc i uživatelské prostředí MIUI 13 se spoustou novinek a také únorové bezpečnostní záplaty. Stahovat budete zhruba 3,1 gigabajtu dat, ideálně přes Wi-Fi, přičemž firmware výrobce označuje jako V13.0.3.0.SJUMIXM.

Jaké funkce MIUI 13 nabízí?

MIUI 13 přináší optimalizace a lepší plynulost nejen systémových aplikací, ale také aplikací třetích stran. Během multitaskingu můžete nově sledovat video v plovoucím okně a k tomu snadno vyvolat klávesnici a odepsat na e-mail či zprávu kamaráda ze sociálních sítí. Neméně důležitá je i funkce pro lepší výdrž baterie, dále Xiaomi implementovalo chytřejší widgety, které vypadají podobně jako na iPhonech a šikovný postranní panel.

Chcete ji?

Nová aktualizace pro POCO X3 Pro je distribuována metodou OTA (over-the-air) a telefon by vás na její dostupnost měl upozornit sám. Pakliže se tak nestalo, přejděte do Nastavení = > O telefonu a zvolte Verze MIUI.

Zdroj náhledové fotografie: Onur Binay / Unsplash

Total
0
Shares
2 komentářů

Comments are closed.