LG V60 ThinQ

Neleží vám v šuplíku LG V60 ThinQ? Svitla jiskřička naděje na Android 12

  • LG oficiálně z trhu s mobily odešlo
  • Vypadá to, že na podporu nezanevřelo
  • LG V60 ThinQ může dostat Android 12

Psal se 21. duben 2021 a svět obletěla šokující zpráva. LG oficiálně ukončilo byznys v souvislosti s mobilními telefony. Tak šokující, jak se to vezme. Stejně jako v minulosti svého času populární HTC, doplatila i korejská značka částečně i na neschopnost se adaptovat na nejnovější trendy.

Prostě to nevyšlo

Výkyvy v portfoliu, vágní podpora, nedostatečná sebereflexe i pokora. Tento hendikep vyústil v definitivní konec. LG je ke cti, že až do konce se nebálo inovovat (např. LG Wing), ale co je vám to platné, když obecnou optikou působíte, že nevíte, co chcete nehledě na to, že tento mišmaš nepochopili ani zákazníci, natož skalní fanoušci.

Podle nejnovějších zpráv však nad smartphony Korejec nezlomil hůl úplně. Tedy alespoň nad těmi novějšími, které jsou stále v oběhu. Jak avizuje 9to5Google na LG V60 ThinQ již brzy zamíří aktualizace na Android 12. Zatím je vše v přípravné fázi a týká se to pouze uživatelů operátora T-Mobile (v tento okamžik regiony USA a Jižní Korea).


Nepřehlédněte: Vítejte v pekle! Hackeři z Anonymous ukazují Rusku zdvižený prostředník


LG V60 ThinQ s Androidem 12

Čistě teoreticky je možné, že pokud vše půjde jak na drátkách, ještě před letními prázdninami by se mohli balíčku dočkat i majitelé z ostatních zemí. Souhlasím, že v kontextu minulých událostí jde tak trochu o danajský dar. Na druhou stranu, třeba se mezi vámi najde někdo, kdo nad LG (zatím) ještě nezlomil hůl.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva LG (ilustrační)

 

Total
0
Shares