LG Tone Free

LG představilo dvoje skvělá sluchátka. Umí Spatial Audio i Dolby Head Tracking

  • LG uvedlo dvě zajímavé novinky
  • Jde o bezdrátová sluchátka z řady Tone Free

LG to sice nedávno s mobilními telefony zabalilo, nicméně na poli nositelné elektroniky stále nekončí. Nově korejský brand představuje dvoje zajímavá bezdrátová sluchátka.

Tone Free T90

První z dvojice jsou Tone Free T90, která naprosto plynule navazují na předchozí generaci, nabízí perfektní ergonomii, zvýšenou odolnost, bezdrátové nabíjení, dobíjecí mušli, jež zároveň supluje i bluetooth vysílač a pyšní se výdrží až 9 hodin (bez ANC, pouzdro přidá dalších 18).

Díky nové inovativní struktuře měničů, pecky podporují nejen Spatial Audio, ale i Dolby Head Tracking (vůbec poprvé v branži). LG avizuje, že je to vůbec poprvé, kdy Dolby s pomocí nového vizualizéru překalibrovalo zvuk sluchátkům na míru s garancí lepšího a vyváženějšího poslechu.


Nepřehlédněte: NASA objevila na Marsu záhadné špagety. Nevysvětlitelný vesmírný objekt ale není dílem mimozemšťanů


LG Tone Free
Tone Free T90 / Tone Free Fit (Zdroj: LG, TZ)

Tone Free Fit

Na druhou stranu Tone Free Fit (TF8) cíli zvláště na sportovce a outdoorové nadšence. Jsou lehká, disponují hybridním ANC a díky měkkým silikonovým „ploutvím“ by měla držet v uších jako ulité.

A z pohledu výdrže jsou na tom ještě lépe. LG uvádí, že zvládnou až 10 hodin nepřetržitého provozu. Díky zvýšené odolnosti IPX7 déšť ani nepříznivé podmínky nemají šanci. Jak informuje The Verge, obě novinky půjdou do prodeje v měsíci září. Cenu výrobce zatím neuvedl.

Zdroj náhledové fotografie: Ilustrační / Caley Vanular, Unsplash

Total
0
Shares