Lenovo Legion Play

Lenovo Legion Play zaútočí na trh s herními konzolemi

  • Nintendo Switch už brzy dostane konkurenci
  • Tou by měla být nová konzole Lenovo Legion Play 

Díky nedávné pandemické situaci zažívá zábavní průmysl doslova renesanci. Velkým studiím i výrobcům hardwaru se daří prostě skvěle. Herní konzole jsou zkrátka in a své o tom ví jak Microsoft, tak Nintendo nebo Sony. To má sice problém uspokojit ohromnou poptávku po Playstationu 5, ale z pohledu tržeb si může mnout ruce.

Lenovo Legion Play: Kladivo na Nintendo?

A aby toho nebylo málo, již brzy dá o sobě hlasitě vědět další významný hráč. Lenovo totiž chystá pořádnou pecku, která potěší jen ty nejnáročnější. Lenovo Legion Play bude přenosným zařízením, které jako by z oka vypadlo populárnímu Nintendu Switch. Proslýchá se, že ho chtěl čínský brand představit už letos na jaře, ale skrz nejrůznější peripetie k tomu nakonec nedošlo.


Nepřehlédněte: GTA Remastered Trilogy vyjde už příští měsíc


Lenovo Legion Play
Lenovo Legion Play | oficiální promo

Po dlouhé pauze tak se tak chystaná novinka objevuje na první větším úniku spolu s dalšími detaily. Android Authority píše, že Lenovo Legoion Play poběží na Androidu, k dispozici bude mít Obchod Play, špičkový herní design i procesor, cloudové úložiště, stereo reproduktory s výborným podáním, 7″ displej s poměrem stran 16:9 a velký akumulátor s kapacitou 7 000 mAh.

Kdy a za kolik?

Výrobce avizuje, že se konzole dostane na vybrané trhy prakticky co nevidět. Cena? V tuto chvíli nic oficiálně nepadlo.

Total
2
Shares