Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive

GTA Remastered Trilogy vyjde už příští měsíc (aktualizováno)

  • Grand Theft Auto Remastered Trilogy se stává skutečností
  • Podle zdrojů Kotaku má vyjít letos v listopadu

Aktualizováno 9.10 v 12:09

Po měsících nejistoty Rockstar konečně oficiálně oznámil Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, který nabídne remasterované díly Grand Theft Auto III, Vice City a San Andreas. Hry si mají zachovat původní atmosféru, studio ale slibuje vylepšenou grafiku a gameplay.

Hra by měla vyjít později v tomto roce, zřejmě během následujících týdnů, ale konkrétní datum zatím neznáme. Letos bychom si měli zahrát na PC a koznolích. Porty pro mobilní telefony se systém Android a iOS dorazí až někdy v průběhu následujícího roku.

Ve studiu Rockstar Games pracují na remasteru třech dílů populární gangsterské série GTA, mezi které patří GTA 3, Vice City a San Andreas. K oficiálnímu oznámení kolekce stále nedošlo, ale teď už nemůže být daleko. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition totiž právě ohodnotila korejská ratingová komise a vše uniklo na internet.

Trilogie by měla vyjít na počítačích, PlayStationu 4, PlayStationu 5, Xboxu One, Xboxu Series X|S, Switchi, streamovací službě Stadia a dokonce i na mobilních telefonech a tabletech.


Nepřehlédněte: GTA 5 má na kontě 145 milionů vyexpedovaných kopií


Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive | foto: Polygon

GTA Remastered Trilogy vyjde ještě letos

Ještě před měsícem to s remasterem ale nevypadalo vůbec dobře. Spolehlivý zasvěcenec v odvětví herního průmyslu Tom Henderson tehdy řekl, že trilogie vyjde až někdy v roce 2022. Mezitím se však situace evidentně změnila a podle prestižního herního serveru Kotaku je nyní uvedení naplánováno na listopad.

Ve hře by však stále mohlo být i datum 22. října. V tento den totiž uběhne přesně 20 let od vydání přelomové městské akce Grand Theft Auto 3. Vydání remasteru koncem října by přece jen dávalo větší smysl.

Total
10
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..