KFConsole

Kuřecí konzole od KFC je doslova jako z jiného světa. Během hraní ohřeje jídlo

  • Fastfoodový řetězec chystá herní konzoli
  • Vypadá jako nezaměnitelný kyblík se stripsy
  • Zaujme i speciální komorou, která přihřeje jídlo

KFC poprvé odhalilo svou herní konzoli v roce 2020, ale dodnes bohužel nevíme, jestli se náhodou nejednalo o vtip – v obchodech ji totiž stále nenajdeme. Pokud se ale někdy začne prodávat, nabídne nejen vysoký výkon, ale i speciální šuplík, ve kterém si budou moci hráči ohřívat jídlo, například smažené kuřecí stripsy.


Nepřehlédněte: Netflix, jak ho známe, definitivně končí. Jako první víme, od kdy zpoplatní sdílení účtů mezi uživateli


Konzole pro milovníky jídla

Trh s konzolemi je velmi specifický, o to větším překvapením bylo, když KFC oznámilo svůj vlastní herní systém. Fastfoodový řetězec v uplynulých dvou letech vydal několik tiskových zpráv a uveřejnil řadu videí, ve kterých ukazoval podivnou herní konzoli vypadající jako ikonický kyblík.

Ohřeje vám i kuře

Konzole od KFC má být podle dřívějších plánů plnokrevným herním systémem, který však nabídne i speciální komoru pro umístění jídla. Návrh počítá s tím, že do ní budou hráči ukládat zakoupené kuřecí kousky, aby jim během hraní nevychladly. O dostatečný ohřev takových pochutin se postará zbytkové teplo, které vznikne provozem výkonných součástek uvnitř.

Dočkáme se KFConsole?

Konzole by údajně měla být schopná spouštět hry v rozlišení 4K při 240 snímcích za sekundu a zároveň nabídnout podporu ray-tracingu a kompatibilitu s nejnovějšími systémy virtuální reality.

KFConsole tedy nebude žádné ořezávátko. Na bližší informace si ale musíme ještě počkat, konkrétní parametry nebyly oznámeny. Není ani jisté, kdy se novinka objeví na pultech obchodů a kolik bude stát.

Server Tech Times nicméně dříve informoval, že konzole nebude z levného kraje. Cena by se měla pohybovat okolo dvou tisíc dolarů, tedy v přepočtu zhruba 44 000 Kč. Tradiční herní systémy jsou přitom citelně levnější. Například PlayStation 5, na který se stojí fronty, vyjde „pouze“ na 13 490 Kč.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem KFC, zdroj: Daily Star, Tech Times

Total
0
Shares