iPhone 14

Konec všem dohadům! iPhone 14 se představí už za 2 týdny

  • iPhone 14 se představí už za pár dní
  • Nová řada láká na několik novinek
  • A oproti loňsku bude navíc i dražší

Před pár dny jsme pro vás připravili takové menší preview s tím, že premiéra nové modelové řady iPhone 14 je de facto na spadnutí a už tu máme oficiální datum premiéry!

iPhone 14 to má za pár

Apple přestal dělat cavyky a ukončil veškeré dohady. Datum představení je 7. září v 19:00 hod. středoevropského času. A po covid pauze se i jablíčko vrací k normálu, protože nebude chybět i živé publikum.


Nepřehlédněte: Elon Musk chce dát lidem čip do hlavy, ale má problémy s úřady. Pomoci by mohl nečekaný spojenec


Přímý přenos by měl probíhat ze Steve Jobs Theater přímo v Cupertinu. Skladba ani přesná posloupnost slavnostního odhalení novinek není předem známá, přesto je už teď jasné, co nás čeká a nemine.

Dočkáme se iPhonů 14, 14 Max, 14 Pro a 14 Pro Max. Že jste si oblíbili prťavý iPhone 13 mini a doufáte v zázrak? Ten (bohužel) nepřijde. Kalifornský podnik kvůli nezájmu zákazníků uzavírá jednu svoji etapu.

Stran designu nemůže být o nějaké výrazné změně vůbec řeč. Vlastně, jedna by se našla. Kalifornský podnik u vrcholných „próček“ odstraní výřez a nahradí jej „pilulkovým“ průstřelem.

Apple iPhone 14
Ilustrační / Zdroj: Jeremy Beznager, Unsplash

Bude Apple zdražovat?

Jinými slovy, nový iPhone bude i skrze fotovýbavu zase o fous lepší, jenže si za něj připlatíte. Uznávaný tipér se na Twitteru nechal slyšet, že tohle info má doslova z první ruky. Apple údajně navýší cenu v průměru o 100 až 150 dolarů.

Suma sumárum, nový iPhone bude zase o chlup lepší než ten předchozí. A taky prý bude dražší, jak tvrdí uznávaný tipér na Twitteru. Apple kvůli vyšším výrobním nákladům plánuje navýšit cenu v průměru o 100 až 150 dolarů.

A na přetřes stoprocentně přijdou i chytré hodinky Apple Watch Series 8 spolu s Watch Series 8 Pro určené sportovcům a outdoorovým nadšencům. A dost možná, že tento výčet není ani zdaleka konečný, tak se nechme překvapit.

Zdroj náhledové fotografie: Howard Bouchevereau / Unsplash

Total
0
Shares