Apple iPhone

Kdy vyjde iPhone 13? Máme důležité informace!

  • Unikl termín představení iPhone 13
  • Kromě nových telefonů představí Apple i sluchátka AirPods 3

Kdy Apple představí iPhone 13? Otázka, kterou si v posledních týdnech pokládá čím dál více lidí. Podle nejnovějších zpráv se tisková konference uskuteční online a je naplánována na tradiční termín, čili na září letošního roku.


Psali jsme: Kdy bude česká Siri? Novinář Honza Březina přináší exkluzivní info!


Kdy vyjde iPhone 13 je bezesporu jedna z nejpalčivějších otázek, kterou si v současnosti fanouškovský svět Applu pokládá. Zahraniční servery uvádí, že společnost Foxconn je momentálně ve fázi sériové výroby a vytváření skladových zásob nových iPhonů. A protože jich musí vyrobit desítky milionu kusů, došlo v posledních týdnech k přijímání nových pracovníků a navýšení bonusů pro stávající zaměstnance, pokud splní předepsanou normu. Většinu letošních iPhonů by měl vyrobit Foxconn, ale nová jablíčka už sestavuje i Pegatron a malé množství připadá na společnost Luxshare Precision.

iPhone 13
iPhone 13 | foto: render IAN

iPhone 13 povýší na 120 Hz

iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 a iPhone 13 mini mají shodně nabídnout nový procesor Apple A15 Bionic. Displeje budou typu LTPO a obnovovací frekvence se zvýší ze současných 60 Hz na dvojnásobek, tedy 120 Hz. Zástupci vyšší řady s přídomkem Pro, tedy 13 Pro a 13 Pro Max pak přidájí ještě speciální LiDAR snímač pro lepší ostření a portrétní výsledky.

Sluchátka AirPods 3

Kromě nových jablečných mobilů má tisková konference ještě odhalit nová bezdrátová sluchátka AirPods 3 s podporou funkce prostorového zvuku Spatial audio po vzoru a kratším stonkem.

Total
1
Shares