GTA 6

Kdy vyjde GTA 6? Nejnovější únik slibuje start prodeje hry už za pár dní

  • Jsme jen několik týdnů od první oficiální zmínky o GTA 6
  • Podle nového úniku to vypadá, že již v prosinci odstartuje také předprodej

Celý videoherní svět nyní vyhlíží jednu jedinou hru – nový díl gangsterské série Grand Theft Auto. GTA 6 (zatím nepotvrzený název) by mělo dorazit v příštím roce, popřípadě až o rok později, v roce 2025. Jeden zběsilý únik však hovoří o tom, že předprodej odstartuje již v příštích týdnech.


Nepřehlédněte: GTA 6 je hotové, ale s verzí pro počítače to vůbec nevypadá dobře. Nabere velké zpoždění


GTA 6 je (možná) za rohem

Poslední dobou se přísun zpráv o novém GTA 6 znásobil. V polovině listopadu tvůrci z Rockstar Games oznámili, že již „zkraje prosince uslyšíme o nové hře z univerza GTA“. Do příspěvku na blogu napsali: „S velkou radostí vám oznamujeme, že začátkem prosince zveřejníme první trailer na další Grand Theft Auto.“

Mozaika úniků se tedy začíná pěkně skládat, protože již 7. prosince se má odehrávat akce The Game Awards, kterou bude uvádět Geoff Keighley. Ten již oznámil, že kromě udílení cen za nejlepší hry roku se na akci dočkáme i představení několika novinek.

A nyní se hojně spekuluje o samotné dostupnosti, respektive vydání hry. Jak si všiml server Rockstar Universe, jeden z uživatelů se obrátil na britského prodejce Argos s dotazem na možnost předobjednání hry Grand Theft Auto 6. Bylo mu sděleno, že hra bude k dispozici k předobjednání od 12. prosince 2023.

Předprodej a vydání

Tuto informaci nelze nijak ověřit, protože jakmile se redakce Rockstar Universe pokusila dotaz na prodejce, respektive distributora zreplikovat, odpověď již byla velmi nejasná.

Důležité je mít na paměti, že i kdyby se potvrdilo datum předpokládaného startu předobjednávek, ještě to neznamená, že oficiální datum vydání je jakkoliv blízko. Naopak by nebylo podivné, že by předprodej na tak očekávanou hru byl zahájen klidně s ročním předstihem.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Rockstar Games, zdroj: BGR, Rockstar Universe

Total
0
Shares