Tesla píšťalka

Kašlete na hadřík od Applu a kupte si Tesla píšťalku, vzkazuje Elon Musk

  • Apple nedávno uvedl vlastní čistící hadřík
  • Ten rozhodně není levný, stojí 590 korun
  • Tesla přišla s údajně „lepší investicí“

Možná si na to vzpomenete. Krátce po říjnové Apple Keynote se vůbec ze všeho nejvíc řešil , a teď citujeme výrobce: „nový měkký čistící hadřík z neabrazivního materiálu, která bezpečně a účinně čistí jakékoliv displeje značky včetně skla s nanotexturou“. Za ten si podnik účtuje 590 Kč, což vyvolalo mezi fanoušky i části veřejnosti zlou krev.

Tesla Cyberwhistle

Jestli je to moc nebo málo, je na zvážení každého z vás. Jedna věc je si kupovat hadřík sólo, kdy těch utracených šest stovek působí docela divně, na druhou stranu, pokud si někdo kupuje profi Mac za 100 tisíc, nejspíš takové „drobné“ neřeší. A jsou i tací, co neváhají použít toaletní papír s trochou Okeny a jsou z obliga úplně. Jak se říká: každému, co jeho jest.


Nepřehlédněte: Apple prodává vlastní čistící hadřík. Cena? 590 Kč


Tesla Cyberwhistle
Tesla Cyberwhistle | oficiální foto

Korunku tomu nově nasadil slavný Elon Musk, jak informuje Engadget. Ten totiž představil píšťalku Tesla Cyberwhistle, jejíž design se inspiroval u Cybertrucku. Další ptákovina, říkáte si? Dost možná. Momentálně je ale beznadějně vyprodaná. A pozor! Stojí přitom 50 dolarů (téměř 1 200 Kč).

Píšťalka za dvanáct stovek

Podle mnohých je to však sběratelský kousek, který se v čase zúročí. A proč ta v úvodu zmíněná paralela s hadříkem? Musk měl totiž prohlásit, že raději než trapný hadřík je lepší si pořídit lepší (a hlavně dražší) stylovou píšťalku.

Total
10
Shares