Huawei Watch GT 3 SE

Kardiolog a fitness trenér? Hodinky Huawei nabídnou oboje a ještě jsou za parádní cenu

Chytré hodinky fungují nejen jako prodloužená ruka telefonu, ale jsou také super fashion doplněk. Pokud vám tento přístroj ve vašem soukromém arzenálu technologií chybí, nebo jste naopak nespokojeni se stávajícím modelem a poohlížíte se po jiném, máte právě nyní skvělou šanci si pořídit hodinky Huawei. Ty jsou totiž zlevněné a navíc díky slevovému kódu „akce10“ si cenu ponížíte ještě o dalších 10 %. Pojďme se na pár vybraných modelů podívat.


Nepřehlédněte: Neviditelná planeta Devět může přepsat učebnice. Vědci jsou blízko k rozluštění jedné z největších záhad


Huawei Watch GT 3 SE a GT 3 Pro: Soukromí trenéři na zápěstí

Huawei Watch GT 3 SE s ultratenkým displejem, výdrží dvou týdnů a podporou rychlonabíjení jsou přísným koučem. Hodinky totiž disponují virtuálním osobním trenérem, který je ideální například pro milovníky běhu. Běžecký asistent umí vytvořit běžecký plán na míru a při běhu radí, jak zlepšit techniku. 

Naopak Huawei Watch GT 3 Pro s titanovým tělem v sobě snoubí sportovní image s business casual vzhledem, které se tak skvěle hodí jak do divadla či na důležitou pracovní schůzku, tak i třeba na golf. Speciálně vyznavačům golfu totiž zaznamenávají data o úderech (rychlost, tempo švihu a další) a zásobují je tipy pro zlepšení úrovně. 

Huawei Watch GT 3 SE
Zdroj: Huawei

Huawei Watch D: Váš osobní kardiolog

Hodinky Huawei Watch D nabízí vše, co od chytrých hodinek zákazník očekává, vynikají ale především ve sledování životních funkcí. Jako jediné hodinky na trhu umí přesně změřit krevní tlak. Huawei Watch D disponují také možností nastavení měřícího plánu EKG, takže si můžete nechat změřit tlak klidně každou hodinu. Údaje se zaznamenají do aplikace, a vy tak máte o jednotlivých měřeních vždy přehled. Pokud vám tedy u hodinek jde především o sledování vitálních funkcí, na trhu lepší produkt nenajdete.

Ceny hodinek Huawei po odečtení všech slev:

Huawei Watch D
Zdroj: Huawei

Zdroj náhledové fotografie: Huawei

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Kdyz uz mate potrebu neco vychvalova, vite ze krevni tlak a EKG jsou dve ruzne veliciny? Z mereni tlaku fakt EKG nesestavite.

Comments are closed.