Xiaomi Black Shark 5 Pro

Kapesní herní dělo Xiaomi Black Shark 5 (Pro) má evropskou premiéru už za týden

  • Xiaomi v Evropě uvede novinku
  • Je to telefon Black Shark 5
  • Nabídne špičkovou výbavu

Čínská kometa chystá další povedenou novinku. Xiaomi totiž ohlásilo evropské představení herních telefonů Black Shark 5 a Black Shark 5 Pro. Novinky, jež byly na domácím trhu oficiálně uvedeny už na konci března se konečně podívají i mimo Čínu.

Herní žralok od Xiaomi

Pokud patříte mezi náruživé hráče, můžou vás tyto smartphony hodně zajímat. Základní model běží na procesoru Snapdragon 870 spolu s 12 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti, Pro varianta má pod kapotou vlajkový čipset Snapdagon 8 Gen 1, až 16 GB RAM a 512 GB ROM.

Pokročilé chlazení nejnovější generace už asi nikoho neohromí, ale zbytek výbavy by mohl. Co třeba 144Hz Full HD+ OLED displej se 720Hz odezvou na dotyk a dvouzónovou citlivostí na tlak?


Nepřehlédněte: Rusové s velkou pompou spustili náhradu za Google Play. Obchod ale vygumovali hackeři. NashStore je mimo provoz


Xiaomi Black Shark 5 Pro
Zdroj: Xiaomi

Rychlé 120W nabíjení

Jak Black Shark 5, tak Black Shark 5 Pro mají baterii s kapacitou 4 650 mAh s podporou raketového 120W nabíjení. Díky němu se zařízení do plna nabije za nějakých 20 minut. Foťáky? Tři. Těm vévodí primární 108Mpx fotoaparát (Pro verze).

A také nechybí ani pořádné stereo, aktuální operační systém Android 12 nebo nadstavba Joy UI 13. Datum evropské premiéry bylo stanoveno na 8. června.

Zdroj náhledové fotografie: Xiaomi, tisková zpráva

Total
0
Shares