Při koupi Samsung Galaxy Z Fold2 5G získáte QLED TV za 1 K

K Samsungu Galaxy Z Fold 2 získáte QLED TV za korunu

  • K mobilu televizor za korunu. A nejde o chybu
  • Ke skládačce Galaxy Z Fold 2 v akci dostanete pěknou QLED TV

Se zajímavou promo akcí přichází společnost Samsung. Vůbec poprvé v historii můžete dostat k mobilu 55palcový QLED televizor z modelových řad Q64T, Q65T a Q67T jako dárek, zaplatíte za něj symbolickou jednu korunu. Akce trvá do 9. května nebo do vyprodání zásob.


Psali jsme: Samsung a Olympus zahájí spolupráci. Galaxy S22 má mít 200Mpx fotoaparát


Samsung chce podpořit prodej svého nejlepšího skládacího telefonu Galaxy Z Fold 2. Zakoupením tohoto smartphonu v černé nebo bronzové barvě a s vnitřní pamětí 256 GB, má zájemce nyní příležitost pořídit si TV QE55Q67TAUXXH, QE55Q65TAUXXH nebo QE55Q64TAUXXH za akční jednu korunu.

Běžná doporučená cena televizoru je 16 990 Kč (platí u všech tří modelů), zatímco zmiňovaný smartphone se v obchodech nabízí za 45 999 korun. Akce je časově omezená do 9. května, ale v případě vyprodání zásob bude ukončena dříve.

Co nejlepší skládačka Samsungu nabízí?

Základem ohebného Galaxy Z Fold 2 jsou dva displeje Infinity-O v podstatě bez rámečků. Vnější panel má úhlopříčku 6,2 palce, zatímco velký hlavní displej dorostl do velikosti 7,6 palce.

Srdcem telefonu je procesor Snapdragon 865+, k dispozici je 12 GB operační paměti i 512GB uživatelské úložiště. Fotoaparátů má smartphone celkem pět, každá obrazovka nabízí jeden vlastní, další tři se nachází v hlavním fotomodulu.

Total
1
Shares