Cestovatel v čase, budoucnost

Jsem cestovatel časem z roku 3300, tvrdí tajemný muž. Přinesl děsivé proroctví

  • Muž říká, že přicestoval strojem času z roku 3300
  • Svět podle něj bude vypadat jako v jednom hollywoodském filmu

Svět právě oblétla informace o člověku, který o sobě tvrdí, že přicestoval časem z roku 3300. Tajemný muž říká, že se vrátil, aby lidstvo varoval před katastrofou – nerovným soubojem s armádou robotů, v němž lidé nemají žádnou šanci.


Nepřehlédněte: Google varuje: Hromadné mazání účtů na Gmailu právě začalo. Co musíte udělat, abyste nepřišli o data?


Skutečný cestovatel časem?

Lovci záhad mají další senzaci. Objevili totiž muže, který tvrdí, že je cestovatel v čase. Do naší současnosti se prý vrátil z roku 3300, aby lidstvo varoval před blížící se apokalypsou, při níž bude lidstvo bojovat proti armádě robotů.

„Já jsem se tady nenarodil. Narodil jsem se 1. prosince v roce 3258 v Evropské říši,“ popisuje muž zkresleným hlasem ve videu internetové televize ApexTV. Návštěvník z budoucnosti tvrdí, že v 18 letech narukoval do armády, nosil uniformu ze zlata a zažil hotové peklo.

„Nejsou to jen roboti. Jsou chytří a mohou se samostatně rozhodovat a komunikovat mezi sebou,“ prozradil o nemilosrdných strojích.

Lidstvo se podle něj v budoucnosti zbavilo závislosti na fosilních palivech a energii získává výhradně ze solárních baterií. Tím ovšem dobré zprávy končí – planeta Země je v roce 3300 zároveň téměř odlesněna a přežívá na ní jen minimum zvířat.

AI, umělá inteligence, robot
Zdroj: Pixel-DZ / Pixabay

Svět bude vypadat jako ve filmu Terminátor

Muž říká, že válka začala 21. září 3300, v den, kdy mu bylo 42 let. „Na planetě nikdy takový konflikt nebyl. Bylo to osudové a tragické pro lidi z celého světa. S lidmi bojovali proti robotům i mimozemšťané. Ale během minut lidé přišli o veškerou technologii – telefony, zbraně, všechno. Měli jsme jen laserové automatické zbraně,“ popisuje nerovný boj. „Pokud jste se náhodou objevili v záběru kamery, okamžitě se tam zjevili roboti, aby vás zabili nebo sledovali.“

Přeživší se začali před stroji schovávat v ruinách, v poušti, v lesech, v jeskyních, ale nebylo moc míst, kde se ukrýt. Během tří dnů od zahájení konfliktu lidstvo přišlo o veškeré komunikační prostředky.

„Z 800 lidí zbylo za měsíc jen 250. A za tu dobu jsme zabili jen 12 robotů,“ vypráví návštěvník z budoucnosti. Po jednom z fatálních útoků kyborgů se muž rozhodl cestovat zpět v čase do naší přítomnosti. Napadlo ho totiž, že nejlepší způsob, jak zabránit přicházející katastrofě, je sdělit světu to, co viděl na vlastní oči.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Mirror

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Také jsem se včera narodil a mám 6500let, každé ráno mě to potvrdí budík a ty 4 slivovice a 5 piv,asi jsem nesmrtelný

Comments are closed.