Samsung Galaxy Z Fold4

Je možné telefonem vyfotit černou díru? Číňané básní o neuvěřitelném zoomu a chtějí nás přesvědčit o nemožném

  • Zoom ve smartphonech je rok od roku lepší 
  • Nahradí nový HONOR Magic5 Pro dalekohled?

Schopnosti fotoaparátů chytrých telefonů se v posledních letech výrazně zlepšují a postupně vytlačují základní digitální kompakty. Velký krok kupředu může v tomto směru přinést společnost HONOR, která má již na veletrhu Mobile World Congress ukázat mobil s neuvěřitelným zoomem.


Nepřehlédněte: Některým iPhonům se na displeji dělají pruhy a telefony se nedají používat. Není to nic vážného, hájí se Apple


Aktuálně vůbec tím nejlepším telefonem na trhu se zoomem je Samsung Galaxy S22 Ultra, který vyniká možností využití trojnásobného i desetinásobného optického zoomu. Velký průlom v tomto směru by mohla přinést tisková konference čínského giganta HONOR, který má ukázat smartphone s neuvěřitelným přiblížením. V upoutávce na nový Magic5 Pro výrobce naznačuje, že na MWC se chystá soupeřit s novinkami řady Galaxy S23.

HONOR chystá nový špičkový telefon

Na obrázku z upoutávky, která na oficiální zveřejnění teprve čeká, se dozvídáme, že HONOR si neklade žádné malé cíle. „Go beyond the Galaxy to witness the real Magic“, stojí v textu, přičemž velké písmeno G ve slově Galaxy je jasnou narážkou na řadu Samsung Galaxy S23. HONOR tedy se svým nadcházejícím špičkovým modelem míří vysoko. V obrázku se navíc v pozadí nachází supermasivní černá díra Sagittarius A*.

Magic5 Pro má fotit jako zrcadlovka

O telefonu HONOR Magic5 Pro nemáme zatím mnoho informací, protože do oficiálního představení stále ještě zbývá dost času. Dřívější úniky nicméně potvrdily sestavu tří fotoaparátů.

Netušíme, jaké jsou specifikace jednotlivých snímačů, ale víme, že k dispozici bude špičkový senzor s 10× optickým zoomem a 200× hybridním zoomem.

Očekáváme, že o smartphonu se brzy objeví další podrobnosti. Vše totiž nasvědčuje tomu, že v Číně bude mít HONOR Magic5 Pro premiéru o několik týdnů dříve než v Evropě.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Samsung, zdroj: GizChina

Total
0
Shares