Cestovatel v čase, budoucnost

Jaký bude rok 2023? Podivný prorok z budoucnosti popisuje 3 klíčové události

  • Jak to bude vypadat v roce 2023?
  • Samozvaný věštec hlásá, že ví, co se stane

Do budoucnosti cestuje samozvaný cestovatel časem, který informuje o svých nevšedních dobrodružstvích. Ve svém novém videu popsal, co nás čeká v první polovině roku 2023. Lidstvo se podle něj musí připravit na tři zásadní události.


Nepřehlédněte: Naléhavé varování: Mnozí Češi přijdou za několik hodin o přístup k WhatsAppu


Muž tvrdí, že cestuje v čase

Uživatel TikToku, známý jako @realtiktoktimetraveler, se považuje za cestovatele v čase. Tvrdí, že přichází z roku 2236 a do naší současnosti cestuje strojem času.

V některých ze svých dřívějších předpovědích časoprostorový cestovatel tvrdil, že zná katastrofické události budoucnosti – včetně objevení mimozemských světů až po obrovské přírodní katastrofy. Nyní vydal varování před klíčovými událostmi, které podle něj přijdou v první polovině roku 2023.

Ve videu, které na sociální síti získalo více než 27 900 lajků, napsal: „Pozor! Ano, možná tomu nebudete věřit, ale já jsem skutečný cestovatel v čase a hodlám to dokázat.“ A dále pokračoval: „V únoru v důsledku nadměrného rybolovu definitivně vyhyne šedobílý delfín maui. V dubnu Disney odkoupí další velké filmové studio, čímž získá přístup k některým z nejpopulárnějších filmů vůbec. A v červnu 2023 zasáhne jižní část Severní Ameriky jedno z největších tornád a způsobí mnoho obětí.“

Delfín
Zdroj: Guido Hofmann / Unsplash

Jeden z mnoha podobných

Mnoho uživatelů dalo údajnému cestovateli v komentářích najevo, že mu příliš nevěří. Někteří mu dokonce navrhli, aby podstoupil test na detektoru lži. Jestli skutečně říká pravdu, nebo si pouze vymýšlí, aby přilákal pozornost médií, zjistíme naštěstí relativně brzy – během příštích šesti až sedmi měsíců.

Nejde o první případ, kdy veřejně vystoupil takovýto „prorok“ a chtěl se podělit o svoje „pozorování“ nebo „svědectví“. Na sociální síti TikTok se to podobnými experty dlouhodobě jen hemží. Společné mají to, že jejich předpovědi nikdy nevyjdou, což je pro budoucnost lidstva vlastně to úplně nejlepší.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. No to jsou teda předpovědi. Disney skupuje kde co, tornáda jsou v USA každý druhý víkend a vyhynutí některých ohrožených druhů zas tak velkým překvapením není.

  2. Snad tomu nikdo nevěří:-))))…. vždyť psychopatů je hafl:-))….hraje si s medii a ti mu to žerou… Já se fakt picnu:-)…. cestování v čase?… proč tedy chodí až teď?…. proč nás nevaroval před rokem 2012…. hlavně nesmíme podlehnout inkvizici a šarlatánům…..

Comments are closed.