Huawei AppGallery

Jaké bankovní aplikace naleznete v AppGallery? Tady je přehled!

  • Bankovních aplikací v AppGallery přibývá
  • Využijte Petal Search, je to snadné
  • AppGallery posiluje na lokálním trhu

Obchod s aplikacemi AppGallery pro mobilní telefony Huawei a Honor se díky novým telefonům dostává i na český a slovenský trh. Za rok vývoje značky urazily velký kus cesty a vývojáři intenzivně pracují na dalších aktualizacích. Nabídka globálních i lokálních aplikací tak skokově roste. Jaké bankovní aplikace v AppGallery již najdete a jak si stáhnout ty, které ještě v aplikačním obchodě prozatím chybí?

Bankovní aplikace v AppGallery

Kromě globálních poskytovatelů aplikací tým vyvojářů velmi intenzivně spoluprace také s těmi lokálními. Z tuzemských bankovních aplikací v AppGallery již najdete KB Busines, KB Mobilní banka nebo KB klíč. K dispozici je zde také aplikace Richee, přes kterou můžete spravovat účet od jakékoliv banky, nebo aplikaci Home Credit pro spotřebitelské financování či Zonky. Raiffesen banka je k dispozici v AppGallery prozatím pouze na starších telefonech s Google službami, verze pro telefony bez Google služeb se v tuto chvíli připravuje. Stejně tak jsou momentálně v přípravě aplikace největší tuzemské banky České spořitelny.

Jak stáhnout aplikace, které nenajdete v AppGallery?

Zkuste vyhledavače aplikací. Velmi oblíbená je např. mobilní aplikace More Apps, odkud si stáhnete většinu oblíbených aplikací. Tým vývojářů také pracuje na oficiálním vyhledavači aplikací Petal Search, který najdete na všech telefonech s AppGallery. Pro pohodlnější otevření Google aplikací přes prohlížeč můžete také využít widget More Apps. Jak to funguje a snadno si otevřít třeba YouTube? Podívejte se na video:

AppGallery posiluje na lokálním trhu

Z lokálních aplikací najdete v aplikačním obchodě AppGallery už přes 150 lokálních aplikací. Kromě bankovních mobilních aplikací např. Mapy.cz, Seznam.cz, Kupi.cz, Novinky.cz, Uložto.cz, Windy,  ČSFD.cz, ČD Můj vlak, Můj T-Mobile, Moje O2, Můj Vodafone, KB Mobilní banka, Youradio, Home Creddit CZ, Tipsport CZ, Můj Globus, Clubcard Tesco a sřadu dalších. Z populárních globálních aplikací AppGallery nabízí třeba taxi aplikaci Bolt či strategickou hru Game of Thrones.

Total
1
Shares
1 komentář
  1. Je super jakou rychlostí se do Appgalery přidávajá aplikace. Doufám, že bude brzy přidaná i Equa bank 🙂

Comments are closed.