Honor

Jak to bude s aktualizacemi starších mobilů Honor?

  • O podporu starších smartphonů se postará Huawei
  • Aktualizace novinek zajistí výhradně Honor

Když byl oznámen odprodej značky Honor na konci loňského roku, mnoho majitelů stávajících telefonů tohoto výrobce se začalo zajímat o to, jak to bude s aktualizacemi jejich zařízení. Obávali se, zda se na ně výrobce nevykašle a jejich smartphony nenechá napospas osudu.


Psali jsme: Recenze Huawei Watch 3 Pro: s HarmonyOS až na vrchol


Telefony Honor nedostanou Černého Petra

Dobrou zprávou je, že se majitele starších mobilů bát nemusí. O podporu modelů vydaných před 1. dubnem 2021 se postará Huawei. Uvedl to dobře informovaný zahraniční server suomimobiili.fi, který s dotazem o aktualizacích kontaktoval jak zastoupení Honoru, tak i Huawei.

Honor V40
Honor V40, ilustrační | foto: GSMArena

A v obou případech obdržel stejnou odpověď – majitelé telefonů Honor vydaných před 1. dubnem 2021 získají softwarovou podporu ze strany Huawei včetně měsíčních a čtvrtletních bezpečnostních záplat operačního systému Android.

U nových smartphonů vydaných po 1. dubnu už softwarovou podporu zajistí sám Honor. To platí například pro povedenou řadu smartphonů Honor 50.

  • Měsíční bezpečnostní aktualizace: Honor 20, Honor 20 Pro a Honor View 20
  • Čtvrtletní bezpečnostní aktualizace: Honor 30, Honor 30 Pro+, Honor 30i, Honor 30S, Honor View 30 Pro, Honor 20e, Honor 20i, Honor 20S, Honor 20 Lite, Honor 10i, Honor 9A, Honor 9C, Honor 9S, Honor 10X, Honor 9X Lite, Honor 10X Lite, Honor 9X Pro, Honor 8A, Honor 8S a Honor 8A Pro
Total
0
Shares