Mymanu CLIK S

Jak se rychle naučit cizí jazyk? Tahle sluchátka do uší to zvládnou za vás

  • Trápíte se učením cizích jazyků?
  • Neztrácejte naději!

Schopnost dorozumět se a hovořit s lidmi v několika různých jazycích by mohla být velmi vítaná například na dovolené v zahraničí. Díky překladovým sluchátkům do uší budete snadno rozumět komukoli na světě – stačí se je jen nasadit do uší a začnou se dít věci.


Nepřehlédněte: NASA se dme pýchou: Rover Curiosity poslal na Zemi úchvatnou fotku Marsu. Takto vypadají hrátky s časem


Chytrý pomocník

Překladová sluchátka do uší Myman CLIK S jsou navržena tak, aby lidem pomohla mluvit a psát ve více než 30 světových jazycích. V současné době se na internetu prodávají za 157 dolarů, v přepočtu 3 140 korun.

Sluchátka získala ocenění CES Innovation Awards Honoree, jsou bezdrátová a komunikují prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Překládat jazyky na cestách umožňuje překladatelská aplikace MyJuno. Jakmile máte sluchátka v uších, komunikují s databází a poskytují rychlý překlad rozhovorů mezi jednotlivci nebo dokonce skupinových rozhovorů prostřednictvím řeči nebo textu.

Tlačítka na obou stranách zajišťují, že sluchátka neslouží jen k překládání, ale umožňují také poslouchat hudbu nebo podcasty, přijímat telefonní hovory a podle potřeby i číst textové zprávy nebo oznámení ze sociálních sítí.

CLIK S jsou navržena tak, aby na jedno nabití vydržela fungovat 30 hodin. Podle výrobce jde o pohodlná sluchátka, protože jsou vybavena koncovkami z paměťové pěny v různých velikostech, které zajišťují „dokonalé přizpůsobení“ v uších při dlouhodobém nošení.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Myman, zdroj: Mashable

Total
0
Shares