Huawei P50 Pro

Jak nainstalovat Facebook, WhatsApp a další sociální sítě na nejnovějších telefonech Huawei a Honor?

Ohledně dostupnosti některých sociálních sítí v aplikačním obchodě AppGallery, na nových Huawei a Honor telefonech, kolují různé spekulace. Jak to tedy doopravdy je? Naprosto bez problémů si stáhnete Facebook i WhatsApp, Viber nebo Tik Tok.

Problém se stahováním pak není ani u Instagramu nebo Messengeru. Pro spuštění YouTube, i bez předinstalovaných aplikací, nebo služeb Googlu se v poslední době objevilo hned několik aplikací. Perfektně funguje např. YouTube Vanced, do které se přihlásíte pod svým profilem a účet přes něj spravujete jako obvykle.

Facebook, WhatsApp, Tik Tok a Viber

Facebook a WhatsApp, nejoblíbenější sociální a komunikační platformu, najdete ve vyhledávání v AppGallery, ze které budete přesměrování na oficiální stránky pro stažení aplikace do telefonu. Aplikce Viber a Tik Tok si stahujete přímo z AppGallery.

AppGallery | foto: vlastní

Instagram a Messenger

Pro stažení Instagramu nebo Messengeru můžete využít vyhledávač aplikací Petal Search, oficiální platformu vyvinutou Huawei, která je na všech nejnovějších telefonech Huawei a Honor předinstalovaná.

Petal Search | foto: vlastní

YouTube prostřednictvím widgetu More Apps nebo YouTube Vanced

Pro otevření oblíbeného přehrávače videí můžete zkusit widget More Apps. Přejetím současně seshora a zespoda obrazovky dvěma prsty otevřete nastavení obrazovek. Vyberte widget More Apps s Google službami a otevřete YouTube prostřednictvím webového prohlížeče.

Stejným způsobem si pohodlně můžete otevírat i další Google služby z widgetu. Pokud vám víc vyhovuje ovládání YouTube přes aplikaci v telefonu, zkuste YouTube Vanced. Po přihlášení pak ovládáte svůj účet jako obvykle.

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Super, dík moc za článek! Pomohl, spoustu aplikací už jsem si stáhl, ale Petal Search jsem nějak nezaregistroval..Takže už mám i messenger 🙂

Comments are closed.