Honor 9X Pro

Jak jednoduše stáhnout aplikace do nového Huawei nebo Honor telefonu?

Právě jste si koupili nový telefon Honor nebo Huawei a přemýšlíte, jak nejrychleji mít stejné aplikace a nastavení jako na tom starém? Ať už máte jakékoli zařízení, nejjednodušší je si svůj profil ze starého telefonu zkopírovat. Využít můžete ale mnohem více možností.

Zkopírování profilu ze starého mobilu

Máte telefon s operačním systémem Android, nebo přecházíte ze zařízení s operačním systémem iOS? Zkuste mobilní aplikaci Phone Clone. Během chvilky si tak přenesete celé nastavení ze starého telefonu včetně telefonního seznamu, galerie fotek nebo svých oblíbených aplikací.

Úložiště Cloud

Aplikace Cloud se hodí vždycky. Díky svému účtu si můžete bezpečně zálohovat jakákoli data z nového nebo starého telefonu. Navíc na nových Honor/Huawei telefonech s aplikačním obchodem AppGallery máte automaticky zdarma k dispozici až 15 GB, a je jen na vás, co si na Cloud nahrajete. Nastavit Cloud zabere pár vteřin. A pokud zjistíte, že vám 15 GB nestačí, můžete si kdykoli další prostor dokoupit.

Obchod s aplikacemi AppGallery

Aplikace si můžete stáhnout přímo z obchodu s aplikacemi. Pro nejnovější telefony je to AppGallery, která se každý den rozšiřuje o spoustu nových globálních nebo lokálních aplikací. Navigace v obchodě s aplikacemi je přitom intuitivní. Aplikace lze třídit podle typu, hodnocení a dalších kritérií. Pak už stačí stáhnout svoji oblíbenou nebo vybranou aplikaci. Aplikace se automaticky přidá na hlavní obrazovku a můžeme ji rovnou využívat.

AppGallery má aktuálně přes 140 českých a slovenských aplikací. A počet globálních i lokálních aplikací každý týden razantně stoupá. Zabezpečení telefonu běží na softwarovém vybavení Avast.

Ilustrační obrázek | foto: Honor

Z lokálních aplikací najdete v aplikačním obchodě např. aplikace Seznam.cz, Televize Seznam, Seznam Zprávy, Mapy.cz, ČSFD.cz, ČD Můj vlak, Můj T-Mobile, Moje O2, Můj Vodafone, KB Mobilná banka, Home Creddit CZ, Tipsport CZ, Můj Globus, Clubcard Tesco a spoustu dalších.

Vyhledavače aplikací a služeb

Nenašli jste něco v předinstalovaném obchodu s aplikacemi? Zkuste oblíbený vyhledavač aplikací More Apps (dostupný také jako mobilní aplikace), odkud si můžete stáhnout další oblíbené aplikace. Navíc u nových mobilních telefonů Honor nebo Huawei je ve výbavě také aplikace Petal Search, oficiální Huawei aplikace, kde najdete jakékoli další aplikace, které by ve vestavěném obchodu s aplikacemi chyběly.

Aplikace Podpora

Občas každý z nás potřebuje s něčím poradit nebo pomoci. Od toho je tu funkce Podpora, kde najdete spoustu užitečných informací včetně případného servisu. V servisním středisku můžete navíc využít VIP servis, kde vám s prvotním nastavením ochotně pomůžou. Pokud nemáte servisní středisko poblíž, můžete kontaktovat servis prostřednictvím Online chatu.

 

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. Díky za tenhle článek! Je vidět, že v telefonu vše jde a rozhodla jsem se si ho pořídit. Ještě jednou díky!

  2. Fajn článek. Rozhodně mi pomohl při rozhodování jestli si mobil pořídit. 🙂

Comments are closed.