Apple iPhone

iPhony nejvýhodněji díky bonusům. Nyní ušetříte až 10 tisíc

  • Tak to tu ještě nebylo!
  • Nákupem iPhonu teď ušetříte deset tisíc

Kdo si počká, ten se dočká. Aktuální generace 14. řady iPhonů přišla v září loňského roku na trh s doposud nejvyššími startovacími cenami. Nyní po osmi měsících prodeje je však situace zcela opačná. iPhony 14 Pro a 14 Pro Max totiž zlevnily, a to v řádu několika tisíc. Pokud jste tedy vyčkávali na ideální příležitost, kdy si si nový iPhone pořídit, tak ta nastává právě teď.


Nepřehlédněte: Extrémní slevy na Samsung už brzy končí! Poslední šance ušetřit na vlajkovkách až 9 tisíc


iPhony za hubičku

V Mobil Pohotovosti ty nejlepší Apple vlajkovky momentálně pořídíte, vzhledem k startovací ceně, až o 10 tisíc levněji. Jedině tam totiž k akčnímu iPhonu dostanete ještě výkupní bonus v hodnotě 2 500 Kč a 3letou záruku zcela zdarma. Tak například nejoblíbenější iPhone 14 Pro vás vyjde na 24 490 Kč, což je aktuálně nejnižší prodejní cena napříč českými autorizovanými prodejci.

Cena po slevě a uplatnění bonusu:

Všechny nabízené modely a kapacity naleznete přímo zde

Apple iPhone
Zdroj: MP.CZ

Vyměňte starý za nový

Pojďme se podívat na dva modelové příklady přechodu z předchozí generace. Pokud se rozhodnete vyměnit například iPhone 13 Pro za iPhone 14 Pro, pak vás nový telefon po odečtení výkupní částky a bonusu vyjde jen na 9 490 Kč. V druhém případě vlastníte třeba iPhone 12, vyměníte jej za iPhone 14 a doplácíte pouze 8 790 Kč.

V Mobil Pohotovosti můžete také v rámci programu Koupíš, prodáš, splácíš využít těch nejnižších měsíčních splátek. Nový iPhone 14 Pro může být váš již od 407 Kč měsíčně. Výkupní cenu vašeho zařízení si můžete jednoduše spočítat zde.

Apple iPhone
Zdroj: MP.CZ
Total
0
Shares