Samsung

Extrémní slevy na Samsung už brzy končí! Poslední šance ušetřit na vlajkovkách až 9 tisíc

  • Kdo chce Galaxy S23 od Samsungu, má teď jedinečnou šanci
  • V Mobil Pohotovosti zase kouzlili a výsledkem je slevové tornádo

Pokud si plánujete pořídit vlajkový topmodel Samsung Galaxy S23, pospěšte. V Mobil Pohotovosti jej pořídíte absolutně nejvýhodněji, avšak pouze do 23. května. Nejen, že díky slevovému kódu “samsungdny” v hodnotě až 4 500 Kč pořádně ušetříte, ale dostanete i výkupní bonus 3 000 Kč a tříletou záruku na všechny nabízené akční telefony zcela zdarma. A to už se pořádně vyplatí.


Nepřehlédněte: Tohle bude lidi bolet. Poplatek za televizi a rozhlas budou platit i majitelé telefonů


Samsung S23 supervýhodně

Některé akční modely nyní pořídíte za ty nejnižší ceny, za které se kdy prodávaly. Nejvíce však ušetříte na telefonech s těmi nejvyššími kapacitami. Například nejvybavenější model z celé řady Galaxy S23 Ultra (12/512GB) pořídíte se slevou 7 500 Kč. Na Galaxy S23+ (8/512GB) ušetříte 6 tisíc a neméně výhodně pořídíte i základní model S23 (8/256GB), a to se slevou 4 000 Kč. Slevy je možné kombinovat a tu nejnižší cenu si zajistíte v případě prodeje vašeho stávajícího zařízení.

Ceny po uplatnění kódu “samsungdny” a výkupního bonusu:

Sháníte-li spíše cenově příznivější model, oblíbený a nedávno představený Galaxy A54 by mohl být ten pravý. Některými zdroji považovaného krále střední třídy pořídíte za 9 690 Kč (běžně 12 990 Kč)s

Kompletní nabídku zlevněných telefonů naleznete přímo zde.

Samsung
Zdroj: Samsung

Samsung rozdává dárky v hodnotě 11 tisíc

Líbí se vám skládačky od Samsungu? Není divu. Po právu jsou považovány za jedny z nejlepších ohebných telefonů na trhu. Samsung nyní rozdává k Z Flip4 chytré hodinky Galaxy Watch5 v hodnotě 6 490 Kč zcela zdarma a k Z Fold4 dostanete vlajkovou verzi hodinek Galaxy Watch5 Pro v hodnotě 10 990 Kč. To už je slušná nabídka, že? 

Samsung myslí také na hodinky. Ať už si pořídíte základní model Galaxy Watch5 40 mm nebo nadupanou vlajkovku Galaxy Watch5 LTE, ke všem dostanete zdarma sluchátka Galaxy Buds 2. Mobil Pohotovost k hodinkám přidá zvýhodnění 2 tisíce a 15% bonus k výkupní ceně vašeho stávajícího zařízení. 

Kompletní nabídku produktů s hodnotným dárkem naleznete přímo zde.

Samsung
Zdroj: Samsung
Total
0
Shares