Apple iPhone 14

iPhone ztracený v řece se po roce vrátil ke svému majiteli. Funguje jako nový!

  • Britský uživatel zveřejnil nevšední příhodu
  • iPhone ztratil v řece a telefon odepsal
  • Po 10 měsících se s ním však opět shledal

Velmi zvláštní okolnosti o ztrátě a znovunalezení popsal Brit Owain Davis, informuje 9to5Mac s odvoláním na BBC. Ten vloni v srpnu při plavbě v kánoi na řece Wye nešťastně upustil svůj iPhone do vody.

iPhone zmizel v řece

Vzhledem k tomu, že celá situace proběhla rychlostí blesku a mobil mu ve vteřině zmizel z dohledu, de facto ihned poté jej odepsal. Střih! Deset měsíců od incidentu se po stejné řece plaví jistý Miguel Pacheco.

A co čert nechtěl, o iPhone narazil. Smartphone byl sice oslizlý od řas a bahna, ale jinak stále se sklem na displeji včetně pouzdra. Palacheco vzal mobil domů, pečlivě jej vysušil a následný den zapnul.


Nepřehlédněte: Tito lidé neexistují. Umělá inteligence s děsivou přesností nakreslí, cokoli vás napadne


Ten okamžitě naběhl a na udiveného muže vykoukla odemykací obrazovka s fotkou muže a ženy. Takže jej nenapadlo nic jiného než celou záležitost umístit na Facebook v domnění, že se o tom třeba dozví i původní vlastník telefonu.

Ten však měl už nějakou dobu náhradní, a navíc se z Facebooku odhlásil. Nicméně, povšimli si toho jeho přátelé, kteří fotku zamilovaného páru poznali a dovtípili se, že jde o Owaina Davise a jeho partnerku. A pak už to šlo ráz naráz: muži se spojili a nyní je iPhone znovu u svého majitele.

Zdroj náhledové fotografie: Jeremy Beznager, Unsplash

Total
0
Shares