Telefon, iPhone

iPhone vydržel víc než rok na dně moře. Vysmátá majitelka hlásí, že telefon funguje jako nový

  • Majitelce iPhonu 8+ spadl telefon do moře
  • Tam strávil celý rok než jej znovu objevili
  • Jablíčko je stále ve špičkovém stavu

Už vám někdy spadl telefon do vany? Tak to není nic proti tomu, co se přihodilo jedné surfařce z Británie. Ta telefon ztratila na moři a raději se ho ani nesnažila hledat. Vypadl jí v takové hloubce, že by potřebovala speciální potápěčské vybavení, aby ho našla, a tak se se svým iPhonem rozloučila.


Nepřehlédněte: Proč nás mimozemšťané nekontaktují? Astronaut NASA: Možná s námi jen nechtějí ztrácet čas


iPhone ztracený na moři

Po více než roce došlo k zázraku! Smartphone moře vyplavilo na nedaleké pláži, kde ho při venčení psa našel Bradley Cotton. Devětatřicetiletá Clare Atfieldová měla štěstí, že svůj Apple iPhone 8+ nosila ve voděvzdorném obale, kde se nacházely i kontaktní údaje, takže nálezce mohl kontaktovat majitelku.

Štastná Clare v rozhovoru pro britská média uvedla: „Nečekala jsem, že ho ještě někdy uvidím. Nemohu uvěřit, že funguje. Je to šílené, ale funguje perfektně. Začala jsem na paddleboardu jezdit v dubnu 2021 a telefon jsem měla vždy na krku. Pohybovala jsem se docela daleko od břehu, ale z prkna jsem spadla. Znovu jsem na něj vylezla a pokračovala dál, ale pak jsem si uvědomila, že jsem telefon ztratila.“ Žena tedy rozhodně může hovořit o obrovském štěstí a snad si odteď na svůj telefon bude dávat větší pozor.

Zklamání vystřídala radost

Fascinujících příběhů o utopených iPhonech koluje na internetu hned několik. Vzpomeňme třeba příběh manželů, kteří věnují svůj volný čas čištění jezer a dalších vodních nádrží od lidského odpadu. Vloni pár při potápění v Kanadě narazil na funkční iPhone 11, který se navíc povedlo vrátit původní majitelce. Neuvěřitelný je i příběh jistého Daniela Kalgrena, jehož iPhone 4 přežil bez úhony několik měsíců v bahně na dně jezera.

Zdroj náhledové fotografie: Jenny Ueberberg / Unsplash, zdroj: The Sun

Total
0
Shares