Apple iPhone SE 3

iPhone SE 3 je v plánu. Design vás ale zvedne z gauče (aktualizováno)

  • iPhone SE 3 je údajně stále ve hře
  • Dostane 5G a znovu menší rozměry
  • A nejen to. Přinášíme první detaily

Aktualizace z 21. 10. 20:40

Tak tohle je hodně zajímavé. News.mydrivers.com uvádí, že má od spolehlivého zdroje zaručenou informaci v souvislosti s iPhonem SE 3. Zatímco nepřímo potvrzuje premiéru v dubnu 2022, tak v otázce designu je nově všechno jinak. Malý iPhone prý bude v tomto aspektu vycházet z populárního iPhonu XR.

Tudíž ve své podstatě bude vypadat vcelku podobně jako aktuální modelové řady, avšak s jedním rozdílem: měl by mít LCD displej. Apple chce údajně tlačit cenu dolů, takže tento ústupek dává smysl. Procesor: ve hře je Apple A15 Bionic. A šušká se, že se čtečka otisků prstů objeví v bočním tlačítku. À propos, nebude chybět ani 5G.


Původní info z 10. 10. 2021

iPhone SE (2020) Apple oficiálně uvedl loni na jaře. Tento maličká telefon sázel na dvě věci: a) loajální, a zejména tradiční zákazníky, b) starý, léty prověřený design a kompaktní rozměry. Samo sebou, že výkonu měl na rozdávání a ani hlavní fotoaparát si nevedl úplně zle. Kdo chtěl prťavý smartphone s iOS a překousnul obstarožní vzhled, mohl slavit.


Nepřehlédněte: iPhone 14: bez mini verze, výřezu a s novým designem


iPhone SE 3 – Premiéra jaro 2022

Očekávané ceny jsou následující:

  • 64 GB – 12 990 Kč vč. DPH
  • 128 GB – 14 490 Kč vč. DPH
  • 256 GB – 17 590 Kč vč. DPH

De facto ihned po představení se to začalo na internetu hemžit fámami, že nástupce, iPhone SE 3, bude na spadnutí už v dalším roce. Jak sami dobře víte, nic takového se nestalo. Jablečný gigant letos sice představil nové iPhony 13, ale maličkého telefonu jsme se stejně nedočkali.

iPhone SE (2020)
iPhone SE (2020) | foto: Apple

Každopádně, není všem dnům konec. GSMArena uvádí, že má zajímavé zákulisní info. Apple prý v prosinci zahájí výrobu. Pokud tomu tak je, tak premiéra v dubnu 2022 může být velmi reálná. Ale teď pozor! Jestliže čekáte velké změny, budete nejspíš zklamaní. Novinka sice dostane 5G, ale jinak bude vše při starém, tj. stejný design i 4,7″ displej, zkrátka vše, co už tu několikrát bylo.

Total
1
Shares