iPhone 11

iPhone, který se teď nejvíc vyplatí. Je pořád nadupaný a vyjde vás jen na 356 Kč!

Vybrat iPhone, který skvěle poslouží a zároveň vám nevyprázdní peněženku, může být někdy oříšek, ale jeden model je aktuálně jasným favoritem. iPhone 11 je teď k mání za jednu z historicky nejnižších cen. Jde přitom o vyšší 128GB variantu, kterou u Mobil Pohotovosti pořídíte už za 356 Kč měsíčně a se zárukou prodlouženou na 3 roky zdarma.


Nepřehlédněte: Naléhavé varování: Mnozí Češi přijdou po prázdninách o přístup k aplikaci WhatsApp


Jeden z nejoblíbenějších iPhonů

iPhone 11 patří mezi vůbec nejoblíbenější telefony od Applu, přičemž i v dnešní době jde stále o velmi dobře prodávaný model. A není divu, nabízí pořád velmi kvalitní fotoaparát s nočním režimem doplněný o ultraširokoúhlý objektiv, nejvyšší voděodolnost IP68, rychlé nabíjení a je osazen výkonným čipem A13 Bionic, tudíž má prakticky jistou podporu budoucích verzí iOS ještě na několik let dopředu (chystaný iOS 17 je již potvrzený).

Samozřejmě mu nechybí ani pro Apple již pověstné maximální zabezpečení soukromí a dat či dlouhá životnost, což jsou obecně jedny z hlavních důvodů, proč zvolit právě iPhone.

iPhone 11
Zdroj: MP.CZ

Třeba jen za 356 Kč měsíčně

iPhone 11 (128 GB) je teď nejenom za super cenu, ale u Mobil Pohotovosti k němu získáte 3letou záruku zdarma a speciálně také bonus 1 000 Kč, takže ho pořídíte ještě levněji. Pokud totiž při nákupu nového iPhonu 11 zároveň prodáte své starší zařízení (jakýkoli vykupovaný smartphone, tablet, chytré hodinky, MacBook nebo herní konzoli), můžete se dostat například na cenu 8 290 Kč, anebo jen na 356 Kč měsíčně, pokud si zbývající částku rozdělíte do 26 splátek.

Vše od Apple na jednom místě

Potřebujete s výběrem nebo upgradem na nový iPhone poradit? Navštivte vlajkovou prodejnu Mobil Pohotovosti na Praze 5 Anděl – největší specializovaný showroom v ČR – kde na vás čekají dva speciální stoly plné Apple produktů k vyzkoušení. Kromě toho vám bude na prodejně k dispozici odborné poradenství, kdy vám proškolení Apple specialisté poradí jak s výběrem pro vás nejlepšího zařízení, tak i s přechodem na nejnovější iPhone.

Apple Andel
Zdroj: MP.CZ

Zdroj náhledové fotografie: MP.CZ

Total
0
Shares