iPhone 14

Máte iPhone 13 a sužuje vás otravný růžový displej? Víme, jak na to

  • iPhone 13 je aktuální vlajková řada
  • Telefony lákají na špičkový výkon i výbavu
  • Nově se objevuje zvláštní problém

Navzdory všem (někdy i podnětným) kritikám Apple stále válí a zákazníci si můžou ohledně aktuální řady iPhone 13 zpřerážet ruce. V tomto kontextu je tak naprosto jedno, jak výrazně je oproti minulosti lepší.

iPhone 13 s růžovým displejem

Přesto je potřeba zdůraznit, že těch zejména dílčích změn je v přímém srovnání s předchozí generací celá řada. Telefony jsou výkonnější, mají o něco promakanější fotoaparáty, vynikající video, o chlup větší baterie atd.

Nechme pro jednou výčet všech kladů a záporů stranou s pojďme se podívat na problém, na který nově upozorňují uživatelé. Jak totiž informuje PhoneArena, objevují se případy tvz. růžového displeje, a musíme říct, že na pohled to tedy není nic příjemného.


Nenechte si ujít: Máte mobilní telefon s Androidem? Tento malware vás může připravit o všechny peníze


iPhone 13
Zdroj: PhoneArena

Jde o softwarovou chybu

Web se odvolává na oficiální Apple fórum, a zjevně nejde o ojedinělou záležitost. Pokud patříte mezi majitele některého z nových iPhonů 13 a všimli jste si, že jste na tom stejně, ještě se neplašte.

Prý jde o softwarovou, nikoli hardwarovou chybu, takže slovy výrobce není žádný důvod k reklamaci. Doporučuje instalaci iOS 15.3 beta, jenž obsahuje potřebnou záplatu.

Zdroj náhledové fotografie: Jeremy Bezanger, Unsplash (ilustrační)

Total
8
Shares
1 komentář
  1. A co ten otravný žlutý displej u iPhonů 12? Vyřeší to někdy?

Comments are closed.