Apple iPhone 13

iPhone 13 fotí stejně dobře jako 2 roky starý Huawei P30 Pro

  • Apple představil zbrusu novou modelovou řadu
  • iPhone 13 nabízí pokročilý noční režim
  • Server PhoneArena ale fotokvalitu zpochybňuje

Apple před si před třemi dny s přehledem večerní čas urval pro sebe. V rámci dlouho očekávaného eventu představil svou nejnovější modelovou řadu iPhone 13. Ta se opět skládá ze čtyř telefonů: iPhonu 13 Mini, klasického “třináctky” a vybavenějších variant 13 Pro a 13 Pro Max. Telefony mezigeneračně nepatrně povyskočily, velkého vylepšení se dočkal i noční režim.

Skvělý noční režim

S novými iPhony by mělo být focení hvězd a oblohy hračkou, to zvláště platí pro vybavenější “Próčka”. Zatímco v tuto chvíli už všichni recenzenti dávají těmto mobilům pořádně zabrat, takový The Sun se nechává slyšet, že Apple nekecal a bude fakt pecka. Jenže, znáte to: sto lidí, sto chutí.


Nepřehlédněte: Zapomeňte na iPhone 13. Takhle fantasticky má vypadat iPhone 14


Huawei P30 Pro
Na srovnání s dva roky starým Huawei P30 Pro je zbytečně brzy

Naprosto opačný názor na to má populární web PhoneArena. I když fotoschopnosti iPhonu 13 hodnotí už dopředu kladně, v případě nočního focení si nebral servítky. A aby nešlo jen o střílení do větru, na pomoc si vzali jak postarší Pixel 4, tak de facto výběhový Huawei P30 Pro. Právě v souvislosti s ním v minulosti čínský podnik rozjel masivní kampaň v podobě detailních a místy úchvatných snímků Měsíce.

iPhone 13? V noci prý žádná sláva

Na jednu stranu nemusí jít nutně o průšvih. Huawei už od dob “Pé třicítek” dokazuje, že fotit umí. Zrovna včera jsme se o tom bavili v redakci. U něj opravdu není ten progres tak skokový a nejspíš ani není důvod. A iPhone 13? Mám zato, že na oslavné nebo kritické reakce je ještě příliš brzy stejně jako na tvrzení, že “noční focení s ním nebude reálné”

Total
1
Shares