Internetová televize Kuki má rozdavačnou náladu. V květnu přidává zdarma herní kanál Gametoon HD

  • S příchodem května udělá Kuki radost všem hráčům
  • Do nabídky přidává kanál Gametoon HD

Velkolepé e-sportové turnaje, streamy známých gamerů nebo tipy, jak hrát nejnovější počítačové hry. Internetová televize Kuki zařazuje na celý květen do programové nabídky stanici Gametoon HD, a to na zkoušku (jedná se o tzv. promo kanál). Gametoon vysílá v anglickém jazyce a všichni zákazníci Kuki ho mohou sledovat zdarma.


Nepřehlédněte: Podvodníci opět útočí na české mobily! Stačí jeden telefonát a máte po úsporách. Jak šmejdům nenaletět?


Na měsíc zdarma

E-sport a profesionální hraní her je fenomén, kterému propadly miliony nadšenců po celé planetě. Aby si čeští gameři svou milovanou zábavu užili nejen u počítačů a herních konzolí, ale částečně také u televize, najdou v Kuki během května zahraniční stanici Gametoon HD.

Jedním z největších taháků Gametoonu jsou přenosy z turnajů v e-sportu, které diváky zavedou do velkých arén s bouřlivou atmosférou. Kanál dává v programu pravidelně prostor i populárním streamerům nebo nechává profíky hodnotit herní tituly.

Zdroj: Ella Don / Unsplash

Diváky vtáhne do hry

Kanál zároveň láká na interaktivní hraní: diváci si mohou na webu Gametoonu do mobilu stáhnout některou z nabízených her, zahrát si ji a sledovat v přímém přenosu své skóre v porovnání s ostatními diváky (hráči), třeba i z druhé strany planety.

„Zkušebním zařazením TV kanálu Gametoon chceme otestovat zájem o podobný typ televizního obsahu v Kuki. E-sport je celosvětově na vzestupu, proto považujeme za vhodné zařadit tento kanál do naší nabídky. Užijí si ho gameří a fanoušci hraní her, ale může být zajímavým zpestřením i pro ty, kteří do světa gamingu zatím nepronikli,” řekl Lukáš Pazourek, marketingový ředitel Kuki.

Promo kanál Gametoon HD bude pro všechny zákazníky Kuki zdarma dostupný až do 31. května.

Zdroj náhledové fotografie: Alex Haney / Unsplash

Total
0
Shares