Windows 11

Insideři pozor! Ve Windows 11 můžete vyzkoušet plnohodnotný Android 12.1

  • Microsoft přináší další vítanou změnu
  • V rámci substystému je k dispozici Android 12
  • Součástí balíčku je i nejnovější Chromium WebView

Jedním z největších taháků Windows 11 je podpora Android aplikací. Ta až doposud byla v takové nemastné-neslané fázi, nicméně od teď je všechno jinak.

Windows 11 vs. Android

Aplikace, které jsou na Amazon App Store (lze je bez problémů vyhledat skrze Microsoft Store), už fungují. To však platilo pouze pro uživatele ve Spojených státech, zatímco my v Česku jsme byli z obliga, jak nedávno informoval XDA Developers.

Jestli se něco v tomto směru změnilo, to nám řekněte vy, protože ryze z praktických důvodů ohledně Windows 11 Insider v redakci nemůžeme sloužit.


Nepřehlédněte: V Česku se přes MMS a SMS zprávy šíří zákeřný virus. Tady jsou kroky, které je třeba hned podniknout!


Windows 11 Start
ilustrační, zdroj: FONETECH.CZ

Nicméně, jak avizuje tentýž web, k rámci programu je k dispozici další novinka. Microsoft implementoval plnohodnotný subsystém Androidu 12.1 (též Android 12L).

Nově a lépe

Jednou z významných změn je pokročilejší správa připojení, což zjednodušuje připojení a sdílení vícero zařízení v rámci sítě. Vylepšená je i podpora myši, klávesnice a jednotlivých upozornění.

Kromě toho aktualizace přináší i nejnovější verzi Chromium WebView a zbrusu nové Nastavení pro Android, jež významně usnadňuje práci s aplikacemi.

Zdroj náhledové fotografie: Windows, Unsplash

Total
0
Shares