TrueLife NannyCam R360

Ideální dětská chůvička? NannyCam R360 se hlásí o slovo

  • Mít malé děti pod kontrolou je prioritou každého rodiče
  • Chůvička R360 jim v tomto ohledu vychází maximálně vstříc

Dětská chůvička, na kterou se můžete spolehnout při hlídání vašeho dítěte, je nepostradatelným pomocníkem, který hodně uleví od starostí. NannyCam R360, která právě vstoupila do tuzemských obchodů, má hodně co nabídnout.

Novinka obsahuje prostorný pětipalcový displej, takže rodiče získají komplexní přehled nad děním v dětském pokoji. Pokud jde o možnosti natáčení, dětská jednotka zvládá až 270° horizontálně a 90° vertikálně. Protože se fantazii meze nekladou, je možné kamerku umístit na pevný podklad, tedy například na stolek, anebo zavěsit na zeď, kde nebude vůbec překážet.


Psali jsme: Huawei zlevňuje MateBook X Pro. Ušetřit můžete 21 000 Kč


Automatický noční režim

Rodičovskou jednotku, což je zařízení připomínající mobil položený naležato, lze spárovat až se dvěma kamerami. To se může hodit ve chvíli, kdy rodič potřebuje dohlížet na více než jednu místnost, nebo když má dvě děti – každé se svým pokojem. Díky automatickému nočnímu režimu navíc nemusíte hlídat, jestli je pokojíček dostatečně osvětlený. Kamera se o vše postará sama automaticky.

TrueLife NannyCam R360
TrueLife NannyCam R360, ilustrační foto

Na cesty i na doma

Ve VOX režimu, který vysílá upozornění na rodičovskou jednotku pouze tehdy, pokud dětská jednotka zaznamená nějaký zvuk, vydrží kamera na jedno nabití běžet až osm hodin. Napájet ji můžete nejen pomocí baterií, ale i z powerbanky nebo přes standardní adaptér do elektrické zásuvky.

Velkou předností NannyCam R360 je dosah: připojení rodičovské a dětské jednotky má fungovat v ideálních podmínkách až na 300 metrů. Rodiče určitě ocení i monitoring teploty v místnosti a také podporu obousměrné komunikace, kdy mohou komunikovat s dítětem a tím ho uklidnit, než k němu do místnosti přijdou.

Chůvička je již v prodeji za doporučenou cenu 3 590 Kč.

Balení dětské chůvičky TrueLife NannyCam R360 obsahuje:

  • rodičovskou jednotku s displejem a dětské jednotky s kamerou (a příslušnými síťovými adaptéry)
  • návod k použití
  • příslušenství k uchycení dětské jednotky na zeď
Total
0
Shares