Huawei Watch GT 4

Huawei Watch GT 4: prémiové hodinky za super cenu a se sluchátky zdarma

O současně nejlepší chytré hodinky od Huawei je od začátku prodeje nebývalý zájem. Huawei Watch GT 4 nejenom skvěle vypadají a svými parametry splňují očekávání i náročných zákazníku, ale oslavné ódy na ně pějí i samotní recenzenti. Nyní je jejich nákup ještě více atraktivní – Huawei k nim totiž přidává sluchátka FreeBuds SE2 zcela zdarma. Jednou ranou tak můžete vyřešit hned dva vánoční dárky.


Nepřehlédněte: Xiaomi má v Česku totální bestseller, teď jeho cenu srazilo na úplné minimum


Huawei Watch GT 4 se sluchátky zdarma

Huawei Watch GT 4 se náramně povedly. Po designové stránce působí minimalistickým, elegantním a prémiovým dojmem. Inspiraci totiž čerpaly od těch nejdražších hodinek na trhu, a díky tomu je zákazník využije nejen pro sport, ale i na reprezentativní pracovní schůzku nebo třeba návštěvu divadla.

Huawei Watch GT 4
Zdroj: Huawei

Na výběr je hned ze dvou variant – 46mm velikosti vhodné spíše pro silnější zápěstí, a 41mm verze ideální na užší ruku.

Obě verze se však pyšní tělem z nerezové oceli, kvalitním AMOLED displejem, skvělou výdrží na baterii a bohatou plejádou zdravotních funkcí, cvičebních režimů a dokonce i AI běžeckým asistentem.

Vybrat si můžete i materiál a provedení řemínku (silikon, kůže, nerezová ocel, milánský tah), a přizpůsobit si hodinky tak, aby ladily vašemu sportovnímu či byznys stylu.

Pokud hodinky stihnete koupit do Vánoc, dostanete k nim navíc dárek v podobě sluchátek Huawei FreeBuds SE2 v hodnotě 1200 Kč. Akce končí 24. prosince.

Huawei Watch GT 4
Zdroj: Huawei
Total
0
Shares