Huawei Watch GT 3

Huawei Watch GT 3: skvělá výdrž pod taktovkou HarmonyOS

  • Huawei Watch GT 3 jsou oficiálně představeny
  • Výrobce je nabídne ve dvou velikostech (46 a 42 mm)
  • Přináší parádní výdrž i bohaté zdravotní funkce

Společnost Huawei dnes na vídeňské akci, kde nechybí ani redakce Fonetech.cz, představila chytrý telefon Nova 9 i nové chytré hodinky Huawei Watch GT 3. Ty jsou k dispozici ve dvou různých velikostech, 46 mm a 42 mm. Funkcemi i designem navazují na předchozí modely série Watch 3.


Nepřehlédněte: Huawei Nova 9 RECENZE: pro fandy Huawei je ideálem


Huawei Watch GT 3 jsou skvělé

Huawei se v oblasti nositelné elektroniky daří a do prodeje tak posílá další dvě potenciální želízka v ohni. Obě verze Huawei Watch GT 3 nabízejí více než 100 tréninkových režimů, mají vestavěný cvičební plán, vylepšené sledování polohy pro přesnější sledování trasy běhů a nový senzor páté generace pro co nejpřesnější měření srdeční frekvence.

Huawei Watch GT 3
Hodinky vypadají skvěle | foto: FONETECH.CZ

Parádní výdrž a monitoring zdraví

Vybaveny jsou navíc i vylepšeným celodenním monitorováním SpO2, sledováním spánku, voláním přes Bluetooth a jsou kompatibilní se smartphony s Androidem a iOS. Zaujmout chtějí i výkonnou baterií, která vydrží fungovat až 14 dní na 46mm hodinkách a 7 dní na 42mm hodinkách.


Nepřehlédněte: Huawei Nova 9 RECENZE: pro fandy Huawei je ideálem


Huawei Watch GT 3
Huawei má nové chytré hodinky s HarmonyOS| foto: FONETECH.CZ

Cena a dostupnost

Doporučenou českou cenu nových hodinek Huawei Watch GT 3 zatím neznáme, ale evropská je stanovena na 349 eur pro variantu 46 mm (aktuální orientační přepočet cca 8 999 Kč), respektive 329 eur pro verzi 42 mm (přibližně 8 499 korun).

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Miro, ty si kanour! Skvele výstupy jako vzdy 💪

Comments are closed.