Huawei Watch 3 GT Pro

HUAWEI Watch GT 3 Pro dokáží být krásné i plně funkční zároveň

Mohou být hodinky zároveň krásné i dokonale funkční? Bezpochyby! Nové chytré hodinky HUAWEI WATCH GT 3 Pro vsází nejen na funkce, ale i na designové zpracování. Tento stylový doplněk vytvoření z prémiových materiálů zvládá potápění do 30 metrů a měří třeba i EKG. Na výběr máte rovnou ze dvou provedení – elegantní titanové a keramické s uměleckými detaily.


Nepřehlédněte: Google udělá z chytrých telefonů stroj času. Vrátit se můžete až do roku 2007


Řada HUAWEI Watch GT je známá pro svůj sofistikovaný design inspirovaný elegancí klasických hodinek. Právě nápadná podobnost s tradičními hodinkami je odlišuje od ostatních značek chytrých hodinek a hodí se k doplnění jakéhokoli outfitu, od džín s bílým tričkem až po košili či šaty na koktejlový večírek.

Dvě stylové verze pro každou příležitost

Nejnovější řada HUAWEI Watch GT 3 Pro, historicky poprvé dostupná ve dvou designových provedeních, představuje milník ve vývoji nositelných zařízení Huawei. Snoubí se v ní to nejlepší, co společnost HUAWEI dosud vyrobila, z hlediska elegantního designu a množství chytrých funkcí. Rafinovanost designu Watch GT 3 Pro z hodinek dělá dokonalý doplněk pro každého uživatele, ale jsou také spolehlivým každodenním osobním asistentem, který vám zjednoduší život.

Kromě toho řada Watch GT 3 Pro nabízí mimořádnou výdrž baterie v délce 2 týdnů, čímž se opět nápadně podobá klasickým hodinkám. Všechny zmíněné funkce jsou ukryty v jednom úžasném elektronickém zařízení, což z nich dělá zařízení, které si zamiluje každý!

Co se týče vzhledu, HUAWEI Watch GT 3 Pro přináší uživatelům možnosti výběru designu rozhraní, špičkových materiálů, velikosti displeje, různých barev a stylů ciferníků.

Huawei Watch 3 GT Pro
Zdroj: Huawei oficiální tisková zpráva

Přehled o zdraví do úplného detailu

Hodinky poprvé v historii nositelných zařízení HUAWEI přichází s možností měřit EKG, což uživateli poskytuje snadný a pohodlný způsob kontroly činnosti srdce. Pro nejlepší využití této funkce jsou všechny údaje o EKG zaznamenány v aplikaci Huawei Zdraví, která poskytuje přehled o měření a analýzu v reálném čase, upozornění na sinusový rytmus, fibrilaci síní či předčasný srdeční rytmus a komorový rytmus, což jsou informace o hlavních rizicích souvisejících se zdravím srdce. Tato funkce bude v hodinkách v EU k dispozici v druhé polovině roku 2022.

HUAWEI Watch GT 3 Pro přinášejí také zlepšení po stránce sportovních režimů, a to i pro využití profesionálními sportovci. Nově přibyl tréninkový režim volného potápění, který uživatelům nabízí jedinečný zážitek z tréninku. Kromě toho podporuje více než sto tréninkových režimů a inteligentní běžecký plán. Určování polohy na dvou frekvencích poskytuje uživatelům věrnější určení zeměpisné polohy.

Pokud jde o chytré funkce, jejich využití je s HUAWEI Watch GT 3 Pro ještě o něco pohodlnější. Rozmanitá nabídka aplikací nadále rozšiřuje hranice možností používání chytrých hodinek. Klikáním a otáčením korunky hodinek například mohou uživatelé zvětšovat a zmenšovat zobrazení při prohlížení obrázků nebo přecházet mezi různými rozhraními.

Huawei Watch 3 GT Pro
Zdroj: Huawei oficiální tisková zpráva

Prémiové materiály, které budou sloužit léta

Řada HUAWEI Watch GT 3 Pro je navržena s nápaditostí a z luxusních materiálů, které jsou ukázkou umění řemeslného zpracování. Obě varianty hodinek se mohou pochlubit safírovou skleněnou čočkou a keramickým zadním krytem. Díky tak tvrdému materiálu, jakým je safírové sklo, je displej hodinek průhledný, ale zároveň pevný i praktický, zabraňuje opotřebení nebo poškrábání a zvyšuje odolnost hodinek.

Už dříve byla voděodolnost ukazatelem toho, jak dokáží hodinky odolat náročným až extrémním podmínkám prostředí. HUAWEI Watch GT 3 Pro proto nabízí vylepšenou odolnost proti vodě odpovídající krytí IP68 a 5 ATM. Po úspěšném absolvování 200 kol testování tlakem vody hodinky splňují technickou normu EN 13319 a vysokou voděodolnost pro potápění, díky které se můžete s hodinkami na zápěstí volně potápět až do hloubky 30 metrů.

Pořiďte si své HUAWEI Watch GT 3 Pro již teď a s dárkem

HUAWEI Watch GT 3 Pro 46 mm jsou v prodeji od 18. 5. za cenu od 9490 Kč a až do 19.6. je získáte společně s dárkem v podobě hodinek Watch GT 2 o velikosti 46 mm.

HUAWEI Watch GT 3 Pro 43 mm můžete pořídit od 18.5. do 29.5. v předprodeji za cenu od 10990 Kč společně s dárkem v podobě bezdrátových sluchátek HUAWEI FreeBuds Lipstick. Tento dárek bude nadále k hodinkám až do 19. 6.

Všechny verze hodinek je možné získat na e-shopu Huawei.

Zdroj náhledové fotografie: Huawei oficiální tisková zpráva

Total
0
Shares