Huawei Watch 3

Huawei Watch 3 s Harmony OS umí pokročilý multitasking

  • Huawei Watch 3 dorazí s Harmony OS a podporou eSIM
  • Představení chytrých hodinek se uskuteční 2. června

Ve středu se dočkáme příchodu Harmony OS a také nových produktů Huawei. Stoprocentně už byl potvrzen příchod tabletu MatePad 2 Pro a nové řady chytrých hodinek série Watch 3. Někteří tipéři se pak domnívají, že premiéru oslaví i smartphone P50, byť v redakci si to úplně nemyslíme.


Psali jsme: Seznam zařízení Huawei a Honor, která dostanou Harmony OS


Huawei Watch 3 vypadají prémiově

Hodinky Watch 3 se zařadí na vrchol současné produkce wearables Huaweie, kde se aktuálně nachází Watch GT2 Pro. Rozdílů ve výbavě mezi Watch GT 2 Pro a Watch 3 najdeme jistě mnoho, ale tím nejpodstatnějším bude operační systém. Zatímco Watch GT2 Pro spoléhají na Lite OS, který je chytrý jen napůl, tak nové Watch 3 a Watch 3 Pro dorazí s Harmony OS.

Na mikroblogu Weibo se jen pár desítek hodin před tiskovou konferencí objevily dva obrázky hodinek série Watch 3. První model, zdá se, má tělo za safíru/titanu a silikonový pásek, zatímco druhý dostane tělo z nerezové oceli a řemínek z kůže. Obě varianty hodinek nabídnou velký AMOLED displej se zaoblením po stranách pro snazší dotykové ovládání a budou podporovat volání a přijímání telefonních hovorů.

Huawei Watch 3
Huawei Watch 3 | foto: Weibo
Huawei Watch 3
Huawei Watch 3 | foto: Weibo

Pokročilý multitasking a speciální korunka

Neméně zajímavý je detail, který zobrazuje na stejné obrazovce vedle ikony hlasového asistenta Celia řadu widgetů, včetně času a data, počasí a úplně vespod pak informace o přehrávání hudby. Znamená to snad, že série Watch 3 nabídne pokročilý multitasking? Nelze to vyloučit.

Na pravém boku hodinek se bude nacházet jedno podlouhlé tlačítko pro vstup do nabídky sportovních režimů a nad ním digitální korunka, připomínající Apple Digital Crown, pro vstup do nastavení.

Prozatím se jedná o jedinou vizualizaci Huawei Watch 3, kterou jsme zatím viděli, ale protože se čas do zahájení akce neúprosně krátí, další úniky jistě budou brzy následovat.

Aktualizace: twitterový účet @RODENT950 před malou chvílí ukázal skutečnou podobu hodinek.

Total
1
Shares