Huawei Watch 3

Huawei Watch 3 Pro: Unboxing a první pohled na systém Harmony OS

  • Harmony OS je tady a s ním i nové chytré hodinky Huawei 
  • Momentálně testujeme špičkovou variantu Watch 3 Pro
  • Hodinky mají maximální možnou výbavu

Na dnešním uzavřeném setkání zástupců Huawei s novináři jsme se dočkali představení chytrých hodinek Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro s novým operačním systémem Harmony OS. Na testování máme k dispozici vůbec tu nejlepší verzi Watch 3 Pro a bez přehánění, hodinky vypadají nádherně.


Psali jsme: Zde je důvod, proč Huawei Harmony OS stále podporuje aplikace pro Android


Huawei Watch 3 Pro ve zkratce

Na předí straně Huawei Watch 3 Pro najdeme kulatý 1,43palcový AMOLED displej s podporou funkce Always-On. Samotný panel je přitom po stranách mírně zaoblený, díky čemuž se snáze ovládá. Displej kromě toho překvapí i svou jemností 466 × 466 pixelů. Vše je krásně čitelné a díky vysokému jasu (až 1000 nitů) není problém ani přímé sluníčko, jak jsme si už na vlastní kůži stihli vyzkoušet.

Provoz hodinek zajišťuje čipset Huawei Hi6262, 2 GB operační paměti a 16GB úložiště, které poslouží i pro uložení hudebních alb, což se bude hodit třeba během sportování. Z konektivity nechybí podpora eSIM, LTE, Wi-Fi a GPS. A provedení Watch 3 Pro oproti základní verzi nabízí navíc i dvoupásmový GPS přijímač (pásma 1 a 5) pro přesnější určení polohy v hustém městském prostředí. Pomocí Watch 3 Pro lze po propojení s telefonem telefonovat a není tak problém přijmout hovor.

Jako první chytré hodinky značky Huawei běží Watch 3 Pro pod operačním systémem Harmony OS. Ten v sobě integruje až 100 režimů cvičení (včetně 17 profesionálních) a zajímavostí je nový teplotní senzor. Pomocí hodinek by mělo být možné také fotografovat a natáčet video na smartphonu. Tyto funkce ale teprve musím proklepnout.

Z hodinek samotných mám zatím velmi dobré pocity. Těším se na podrobnější testování. Níže se podívejte na krátký unboxing.

Unboxing

Total
11
Shares