Huawei Mate 40 Pro

Huawei vykoupí použitý mobil a dá slevu na nový

  • Vyměňte starý za nový v prodejně Huawei Experience Store na Chodově
  • Stačí přinést použité zařízení, Huawei vám za něj dá peníze a navíc i slevu na nové zboží

Huawei připravil pro své věrné zákazníky speciální akci nazvanou Buy Back. Přímo na prodejně Huawei Experience Store na Chodově (Westfield Chodov, Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 11) je možné vyměnit starý telefon, tablet, notebook nebo třeba chytré hodinky většiny běžných značek za zcela nové zboží Huawei.


Psali jsme: Spolupráce Huawei a Leica skončí sérií P50. Ve hře jsou nyní Xiaomi a Honor


Získejte od Huawei zpět výkupní bonus

Personál prodejny od zákazníka vykoupí jím donesené staré zařízení a navrch poskytne ještě další finanční bonus pro nákup vybraného nového zařízení od Huawei.

Jednoduchý příklad: zájemce o telefon Mate 40 Pro přinese k výkupu starý model P20. Protože je ve velmi dobrém stavu, obdrží za něj 2 400 Kč. K tomu získá na nákup modelu Mate 40 Pro další bonus ve výši 2 399 Kč. Celková sleva na nový telefon tedy dělá celých 4 799 Kč.

Při nákupu chytrých hodinek Watch GT 2 Pro by pak sleva činila 2 400 Kč za starý telefon plus bonus 749 Kč na hodinky. Místo běžné ceny 5 999 Kč by tedy zákazník v tomto případě za špičkové chytré hodinky Watch GT 2 Pro zaplatil pouhých 2 850 Kč.

Huawei Buy Back
Huawei Buy Back | foto: Huawei

S bonusem lze od Huawei pořídit jak vybrané mobilní telefony a chytré hodinky, tak i některé notebooky a tablety. Při nákupu loňského modelu P40 obdrží kupující k částce za donesené staré zařízení ještě bonus 1 599 Kč. Na stále oblíbený model P30 Pro je pak bonus 1 799 Kč, při pořízení notebooku MateBook D15 ušetří díky bonusu dalších 1 999 Kč.

Do prodejny lze k výměně přinést starý telefon, tablet, notebook nebo chytré hodinky od většiny běžných značek. Výkupní cena záleží nejen na výbavě a stáří zařízení, ale i na jeho celkovém fyzickém stavu. Akce začala 1. května a probíhá až do odvolání pouze na výše uvedené adrese, každý den včetně neděle od 9:00 až do 21:00.

Total
17
Shares