Huawei flagship store ve Vídni

Huawei v Rakousku otevřel vlajkovou prodejnu. Přináší nakupování budoucnosti

  • Huawei v rakouské metropoli Víděn otevřel svůj první flagship store
  • Má pět pater a z toho tři věnována výlučně zákazníkům
  • Rozkládá se na ploše šest set metrů čtverečních

Huawei zatoužil pozvednout nakupování na novou úroveň a tak v samém srdci Vídně otevřel svůj první flagship store. Prostory prodejny budoucnosti jsou rozděleny hned do několika částí: nabízí poradenství, prodejnu, experience zónu, vzdělání, servis a prezentaci nejnovějších výrobků.


Nepřehlédněte: Huawei Nova 9 RECENZE: pro fandy Huawei je ideálem


Obchod se rozkládá na ploše 600 metrů čtverečních

Ve vstupní části obchodu představuje Huawei produktové highlighty, jako například chytré telefony Huawei P40 nebo Huawei Mate 40 Pro, stejně jako nejnovější bezdrátová sluchátka FreeBuds Lipstick, notebooky řady Huawei MateBook či špičkový monitor Huawei MateView GT se 165Hz obnovovací frekvencí.

Huawei v rakouské metropoli Víděn otevřel svůj první flagship store
Huawei v rakouské metropoli Víděn otevřel svůj první flagship store | foto: FONETECH.CZ

V suterénu vlajkového obchodu pak najdou zákazníci svět chytré domácnosti. Od chytré kuchyně přes inteligentní obývací pokoj až po běžecký pás; v interaktivním prostoru mohou odhalit možnosti automatizované domácnosti a vyzkoušet si ovládat domov budoucnosti prostřednictvím tabletu s operačním systémem HarmonyOS.

Huawei v rakouské metropoli Víděn otevřel svůj první flagship store
Huawei v rakouské metropoli Víděn otevřel svůj první flagship store | foto: FONETECH.CZ

Huawei nabídne zápůjčku zdarma

V horním patře prodejny se nachází servisní zóna Huawei, kde lze řešit problémy týkající se konkrétních zařízení. Pokud jsou náhradní díly na skladě, jsou opravy provedeny ještě týž den. Pokud by oprava trvala déle, je zákazníkům stejný přístroj bezplatně zapůjčen.

Víděň si Huawei pro otevření své prémiové prodejny nevybral náhodou. Minulý týden zde totiž pořádal významnou mediální událost, na které představil chytrý telefon Huawei Nova 9 a další produkty, jako například designová bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick.

Otevírací doba Huawei Flagship Store Vídeň

  • Pondělí – Pátek: 10:00 – 20:00, Sobota: 10:00 – 18:00
Total
1
Shares