Huawei FreeBuds Lipstick

Huawei FreeBuds Lipstick unboxing: bezdrátová sluchátka, která připomínají rtěnku

  • Huawei posílá do prodeje bezdrátová sluchátka FreeBuds Lipstick
  • Jejich pouzdro připomíná rtěnku, což udělá radost především ženám
  • Podívejte se, jak vypadá prodejní balení nových sluchátek

Třešničkou na dortu, kterou společnost Huawei představila na vídeňské akci, byla rtěnka Huawei FreeBuds Lipstick. Nejde i nic menšího, než o mimořádně stylovou a elegantní speciální edici sluchátek FreeBuds 4.


Nepřehlédněte: Červená je sexy. Huawei představil stylová sluchátka pro ženy


Sluchátka nebo rtěnka?

Originální nápad má cenu zlata. Přesně jeden takový se před nedávnem zrodil v hlavách zaměstnanců Huawei a výsledkem je dámská edice sluchátek Freebuds 4 s názvem Huawei FreeBuds Lipstick. Vyjímečná je tím, že vypadá jako rtěnka.

Pouzdro charakteristického valcovitého tvaru je vyrobeno z prvotřídní nerezové oceli s lesklou povrchovou úpravou. Po odklopení krytky se před vámi objeví objeví dvojice výrazně rudých sluchátek, která zaujmou nejednu ženu. Celé toto řešení vypadá naživo hodně efektně a podoba s rtěnkou je opravdu výrazná.

Huawei FreeBuds Lipstick
Huawei FreeBuds Lipstick | foto: FONETECH.CZ

Technologicky jsou na úrovni

Huawei FreeBuds Lipstick jsou kompatibilní s jakýmkoli smartphonem s operačním systémem Android nebo iOS, připojují se přes technologii Bluetooth 5.2 a disponují užitečnou funkcí pro potlačení okolního zvuku (ANC).

Za zmínku stojí také certifikace odolnosti IPX4, dotykové ovládání přes gesta nebo automatické přerušování přehrávání po vyjmutí sluchátek z uší. Ve výčtu funkcí nechybí ani duální připojení pro bezproblémové přepínání mezi zařízeními. Jedno sluchátko váží pouze 4,1 gramu a prázdné pouzdro pak 84,5 gramu.

Bezdrátová sluchátka v originálním designovém pojetí budou na evropském trhu v prodeji za cenu cenu 249 eur, což je asi 6 400 korun. Připomeňme, že ve Vídni Huawei minulý týden představil i chytrý telefon Huawei Nova 9 a další produkty, jako například hodinky Watch GT 3.

Huawei FreeBuds Lipstick Unboxing

Total
2
Shares