Huawei už prodává svůj první monitor, důraz klade na design

  • Huawei v německém e-shopu prodává svůj první monitor
  • Jeho hlavní devízou je design a slušná cena
  • Hodí se hlavně do kanceláří, hráče tak zklame

Minulý rok Huawei představil svůj první desktopový počítač. MateStation B515, jak své sestavě říká, je slušný stroj s procesory AMD Ryzen a až 16 GB operační paměti. Po počítači nyní firma začala prodávat i svůj první monitor, který má design splňující veškeré aktuální trendy. Dostupný je na globálních trzích včetně toho německého.


Psali jsme: Huawei přechází na chov prasat, kvůli sankcím USA


Žádnou díru do světa neudělá

Huawei Display je 23,8palcový IPS monitor s poměrem stran 16:9 a rozlišením Full HD, tedy 1 920 × 1 080 px. Obnovovací frekvence je 60 Hz, což hráče určitě nepotěší a i další specifikace je veskrze průměrná. Maximální jas obrazovky je 250 nitů, pokrytí spektra NTSC pak jen 72 procent.

Můžete ho naklonit i trochu vysunout

Situaci trochu zachraňuje certifikace TUV Rheinland pro výkon bez blikání a se slabým modrým světlem. Designově monitor staví na tenkých postranních rámečkách a pro připojení nabízí jeden konektor VGA a jeden HDMI. Stojan umožňuje náklon monitoru i jeho výškové nastavení.

V předobjednávkách stojí Huawei Display 159 eur, čili v přepočtu 4 200 korun. Kdo si monitor předobjedná, získá slevu 30 eur a tak zaplatí pouze 3 400 korun.

Total
1
Shares