Huawei P50 Pro

Huawei P50 se oficiálně představí 29. července

  • Huawei rozeslal pozvánky, které lákají na premiéru nových telefonů P50
  • Dorazit by měly tři modely – P50, P50 Pro a P50 Pro+

Všichni o tom vědí už několik týdnů, ale obecně platí, že dokud vše nepotvrdí sám výrobce, tak na poslední chvíli může vždy dojít ke změně. Takže ano, nová řada chytrých telefonů Huawei P50 bude skutečně představena 29. července, tedy už příští čtvrtek a stane se tak na speciální akci v Číně.


Psali jsme: Huawei P50 dostane 90W supernabíječku, firma už ale pokukuje po 200 W


Huawei P50 chce být jedničkou

Firma v uplynulých hodinách rozeslala oficiální pozvánku vybraným médiím. Ta, kromě data konání akce, přináší i jedno zásadní poselství – Huawei láká na start nové éry mobilní fotografie. Když tak učinil vždy v minulosti, dočkali jsme se příchodu nejlépe fotografujícího smartphonu planety (dle žebříčku organizace DxOMark) a útok na čelní příčky čekáme i v případě P50.

Pozvánka P50
Pozvánka na představení telefonu P50 | foto: Huawei

V Česku nebude

Řada Huawei P50 se představí ve třech modelech – P50, P50 Pro a P50 Pro+, přičemž telefony budou nabízeny s čipy Kirin 888 (LTE) a Kirin 9000. Mimochodem, od našeho zdroje z dodavatelského řetězce víme, že se s novinkami pro náš trh zatím oficiálně nepočítá.

Pro Huawei telefony mimo Čínu nyní nejsou prioritou a bude to platit do doby, než se podaří vyřešit problém s americkou administrativou. Takže pokud chtěl někdo z vás rozbít prasátko, může být zatím v klidu.

Total
1
Shares