Huawei P50 Pro

Huawei P50 Pro se ukazuje v celé své kráse na videu

  • Tisková konference Huawei se uskuteční ve čtvrtek 29. července
  • Huawei by měl představit tři modely řady P50
  • Nasazen bude operační systém HarmonyOS

Zatím nejlepší video chystaného Huawei P50 Pro se objevilo na YouTube. V několikasekundovém klipu uvidíte prakticky všechno z připravované novinky.


Psali jsme: Huawei P50 dostane osekaný Snapdragon 888, kvůli sankcím USA


Huawei P50 Pro pózuje

Na tento čtvrtek je v Číně naplánována tisková konference společnosti Huawei, která po několika odkladech způsobených nedostatkem čipů oficiálně představí minimálně tři zástupce řady P50. Konkrétně bychom se měli dočkat telefonů P50, P50 Pro a P50 Pro.

Neskutečný fotoaparát Leica

Na nejnovějším videu můžeme spatřit právě model P50 Pro. Smartphone je vidět prakticky ze všech stran a potvrzuje design z mnoha úniků, kterých jsme za poslední měsíce byli svědky. Displej bude zakřivený a na zadní straně se bude nacházet hned pět fotoaparátů zasazených do dvou velkých kruhových modulů.

O specifikacích jednotlivých foťáků nevíme zhola nic s výjimkou toho hlavního – měl by ho reprezentovat snímač Sony IMX800 o velikosti jednoho palce. Výkon nových padesátek má zajistit procesor Kirin 9000 a později také Qualcomm Snapdragon 888 a Snapdragon 870 s podporou LTE. S novými telefony se setkáme i na globálních trzích.

Total
1
Shares