Huawei AppGallery

Huawei Mobile Services dostávají důležitou aktualizaci

  • Huawei dokončil nejnovější aktualizaci softwaru Mobile Services
  • Upgrade přináší řadu nových aplikací a služeb uživatelům smartphonů s EMUI

Nejnovější aktualizace HMS je podle společnosti Huawei navržena v souladu se zachováním soukromí uživatelů a zároveň přináší další nové užitečné funkce, včetně nového vzhledu virtuálního rádce Assistant, bezpečného vyhledávače Petal Search s umělou inteligencí, prohlížeče Huawei Browser a mnoho dalšího.


Psali jsme: Huawei vykoupí použitý mobil a dá slevu na nový


Aktualizace nabitá novinkami

Dle Huawei uživatelé už pouhým přijetím aktualizace získají efektivnější službu a umožněním automatického stahování lze snadno aktualizovat aplikace v AppGallery.

Klíčové aktualizace aplikací a služeb, na které se mohou uživatelé těšit, jsou:

  • Asistent: Nový vzhled funkce Assistant využívá umělou inteligenci k poskytování informací a služeb v reálném čase a nabízí tak okamžitý přístup k lokálním zprávám, předpovědi počasí nebo sportovním výsledkům na jednom místě – na domovské stránce stačí jednoduše přejet prstem doprava. AI Search usnadňuje vyhledávání místně uložených dat (z e-mailů, kontaktů, kalendáře atd.), výsledků vyhledávání (z výchozího prohlížeče) a Newsfeedu. Aktualizace poskytuje uživatelům adaptabilní prostředí, v němž si mohou přizpůsobit rozložení obrazovky.
  • Prohlížeč: Huawei Browser nyní nabízí ještě větší kontrolu při vyhledávání na internetu, včetně režimu soukromého procházení a blokování vyskakovacích oken, což zajišťuje bezpečné a vysokorychlostní vyhledávání. Browser rovněž zpřístupňuje nejnovější zprávy z nejlepších místních, regionálních a mezinárodních mediálních zdrojů v reálném čase na Newsfeedu, který nyní zahrnuje také několik nových kanálů včetně videí nebo podcastů. Přesnější algoritmus AI nabízí vhodnější doporučení a pomáhá uživatelům minimalizovat čas strávený hledáním správných informací.
  • Game Center: Tato komunita umožňuje hráčům mobilních her Huawei a dalším uživatelům smartphonů snadno najít, prožívat a sdílet své oblíbené hry, a také nabízí možnost snímání obrazovky a její nahrávání. K dispozici je také režim bez rušení s vyskakovacím oknem pro příchozí hovory během hraní, takže uživatelé mají na výběr, zda přerušit hraní, nebo ne. S aktualizací přicházejí také exkluzivní nabídky – například dárky a kupóny – coby odměna pro fanoušky za jejich herní úspěchy.
  • Petal Search: Optimalizovaná služba nabízí komplexní řadu vyhledávacích funkcí ve více než 20 kategoriích, včetně zpráv, aplikací, místních služeb a cestovních či nákupních nabídek. Disponuje pokročilými možnostmi vyhledávání založenými na umělé inteligenci, které vám pomohou získat ty nejrelevantnější výsledky i co se týče vizuálního vyhledávání. Téměř všechny země a jejich jazyky jsou pokryté hlasovým vyhledáváním, Petal Search navíc umožňuje třídit výsledky na podkategorie včetně rozhovorů, videí, podcastů, článků a obrázků.
  • Petal Maps: Mapy Petal nabízejí plynulejší zážitek z navigace v mapách s přizpůsobitelnými aktualizacemi provozu a dopravy a další informativní přesahy map, jako jsou aktualizace o covidu-19 nebo informace o MHD. Petal Maps poskytují navigaci Head-Up Display (HUD), která promítá navigační rozhraní na čelní sklo automobilu pro bezpečnější jízdu bez rozptýlení. Uživatelé rovněž mají možnost společně dotvářet mapy, přidávat svá oblíbená místa a komentáře.

Mezi další upgradované aplikace patří Member Center, které je plné informací, exkluzivních nabídek a návodů pro každou aplikaci a službu Huawei; Books, přenosná digitální knihovna, která nabízí řadu elektronických a audioknih, časopisů a komiksů; a LinkNow, platforma komunikačních a vzdělávacích služeb, jež zahrnuje funkce jako okamžitá komunikace, videokonference, dokumenty a online služby ve třídě.

Huawei vylepšuje HMS, před dokončením je Harmony OS

„Nejnovější aktualizace Mobile Services usnadňuje přístup k nejaktuálnějším službám, se kterými se chod telefonu stane plynulejším než kdy dříve. Díky inovacím využijete svůj smartphone na maximum a získáte ještě více možností v rámci aplikací a služeb Huawei. Propojení digitálního světa navíc zaručuje zachování bezpečnosti a soukromí, což je vždy naše priorita,“ říká PR manažer Huawei CBG Filip Matys.

Total
6
Shares