Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 20 Pro dostává nadstavbu EMUI 11

  • Uživatelské prostředí EMUI 11 už zamířilo i na populární Mate 20 Pro
  • Aktualizace se šíří napříč světem a brzy dorazí i do Česka a na Slovensko

Jeden z historicky nejpopulárnějších telefonů společnosti Huawei, model Mate 20 Pro, hlásí dostupnost aktualizace s prostředím EMUI 11. Jedná se o poslední zásadní softwarový update nadstavby EMUI, protože Huawei už se dříve nechal slyšel, že svou budoucnost vidí ve vlastní platformě Harmony OS.


Psali jsme: Huawei P30 a P30 Pro dostávají nadstavbu EMUI 11


Aktualizace má velikost 1,86 GB a označení 11.0.0.138. Dostupná je i pro modely z globální distribuce, tedy i pro varianty z Česka a Slovenska.

EMUI 11 je napěchované novinkami

EMUI za poslední roky pěkně nabobtnalo a verze s pořadovým číslem 11 opět přináší poměrně dost novinek a vylepšení. Na co se můžete těšit? Zmiňme například přepracovaný always on displej (AOD), intuitivnější multitasking a práci v režimu Multi-Window, Super Notepad, který je kompatibilní napříč telefony a zařízeními Huawei, nové plynulejší animace, vylepšenou aplikaci Galerie, inteligentní titulky, rytmické vyzvánění a vibrace či novou správu oprávnění.

Dostupnost nového EMUI 11 můžete ověřit přes Nastavení => Systém a aktualizace => Aktualizace softwaru. Už vám aktualizace dorazila?

Total
0
Shares